ПРОГРАМА СВЯТКОВИХ ГРОМАДСЬКИХ ТА МИСТЕЦЬКО-СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ
«ДЕНЬ МІСТА – 2011»
"Яким бути Славутичу - залежить від кожного з нас!"
3 червня (п’ятниця)
ЦЕНТРАЛЬНА ПЛОЩА
19:30 "Полину-зірці не здолати народну Віру, Пам’ять та Любов!" - концерт виконавців та творчих, спортивних колективів міста
21:00 "Дарунок рідному місту" - гала-концерт VІ загальноміського конкурсу естрадних виконавців "Яскравіше зірок"
22:30 – 01:00 Дискотека
4 червня (субота)
СВЯТО-ІЛЛІНСЬКИЙ ХРАМОВИЙ КОМПЛЕКС
08:00 Святковий молебень з нагоди Дня міста
ЦЕНТРАЛЬНА ПЛОЩА
08:00 "Тобі, Славутичу, слова вітання й шани!" - святкове радіопривітання
09:00 "Яким бути Славутичу залежить від кожного з нас!" - святкова хода дитячих, учнівських, трудових колективів та гостей міста
09:45 "25 років Віри, Мужності, Єднання" - урочисте відкриття Дня міста
10:30 Концерт оркестру сухопутних військ збройних сил України (м.Чернігів)
11:00 Розважально-концертні привітання з Днем міста від компанії "Макет" (напроти супермаркету "Союз")
11:30 "Добре диво дитинства" - концерт дитячих колективів міста
12:00 ІV Відкритий турнір з силових видів спорту "Силачі Атомпрофспілки України"
19:30 "Горнусь до тебе, рідний краю!" вечірній гала-концерт виконавців, творчих колективів міста та гостей
22:30 Святковий феєрверк
22:30 – 01:00 Дискотека
ПРОМИСЛОВА ЗОНА
11:00 Відкриття нового підприємства
МІСЬКИЙ ПАРК ВІДПОЧИНКУ
11:00 Змагання з екстремальних видів спорту "Slavutich extreme contest"
12:00 Народні гуляння "Козацька брама". Козацькі забави. Виставки та майстер-класи народних умільців. Козацький куліш. Виступи творчих колективів міста та академічного ансамблю пісні і танцю "Сіверські клейноди" (м.Чернігів). Катання на конях
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР-ПРЕДСТАВНИЦТВО ДСП "ЧАЕС"
16:00 "Назад до СРСР" - концерт ВІА "Мобі Дік" (м.Славутич)
КІНОКОНЦЕРТНИЙ КОМПЛЕКС
12:00 "Щасливий гомін дітвори" - конкурс малюнку на асфальті
13:00 Програма мультиплікаційних фільмів для юних славутичан
22:30 "Добрий вечір, Славутич!" - вечір відпочинку
3 - 4 червня (п’ятниця-субота)
ХУДОЖНЬО-МИСТЕЦЬКІ ВИСТАВКИ
Інформаційний центр-представництво ДСП "ЧАЕС"
09:00 - 16:00 Робота музейних експозицій Краєзнавчого музею та Чорнобильської АЕС
09:00 - 16:00 Персональна фотовиставка Вадима Івкіна "Миттєвості сьогодення"
Дитяча школа мистецтв
з 10:00 Звітна художня виставка випускників відділення образотворчого мистецтва
Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр
з 10:00 "Різнокольорові барви дитинства" - виставка художніх робіт дитячої студії образотворчого мистецтва "АКВА"
з 10:00 Художньо-ілюстрована виставка "Місто нашої долі"
з 10:00 Виставка художніх робіт викладачів дитячої школи мистецтв "Легка крилатість пензля і душі"
Бібліотечно-інформаційний центр для дітей та юнацтва
з 11:00 "Наше щасливе дитинство" - мистецька виставка
СПОРТИВНА ПРОГРАМА
2 - 5 червня (четвер-неділя)
10:00 ІV Відкритий міський юнацький турнір з футболу "Кубок компанії "Макет" (
СК "Олімпієць")
3 червня (п’ятниця)
18:30 Міські змагання з настільного тенісу серед колективів фізкультури (
Талліннський ФОК)
3 - 4 червня (п’ятниця-субота)
10:00 Бліц - турнір з шахів (
Міський шахово-шашковий клуб "Прометей", ЗОШ №2)
10:00 Парусна регата "Кубок міського голови – 2011" (
Яхт-клуб "Білі крила")
11:00 Міські змагання з пляжного волейболу серед колективів фізкультури (
спортивний майданчик міського парку відпочинку)
4 червня (субота)
08:00 - 09:00 Традиційний легкоатлетичний пробіг (
с. Якір – м. Славутич)
4 – 5 червня (субота-неділя)
11:00 Відкритий міський турнір з баскетболу (
Талліннський ФОК)
5 червня (неділя)
11:00 Змагання з кінного спорту (
Кінноспортивна база)