Централізована бібліотечна система Славутича

Бібліотека-філія №2 при Спеціалізованій медико-санітарній частині №5


Цитата: slavutichlib.com.ua
На протязі всіх років роботи цього філіалу Славутицької централізованої бібліотечної системи головним було вдосконалення обслуговування читачів з урахуванням специфіки його місцезнаходження. Адже хвора людина, так само як і працівник лікарні, потребують не просто звичайної уваги, їм іноді потрібна просто порада, іноді – допомога, а іноді і просто людина, з якою просто поспілкуватись та розповісти про наболіле.
Адже наші читачі вважають цю бібліотеку не просто місцем зберігання книжок, а й інформаційним центром СМСЧ-5, в якому за короткий період можна отримати відповіді на будь-які питання, інформацію на зацікавлену тему, взяти необхідну книгу чи журнали, отримати консультацію спеціаліста і, нарешті, просто поспілкуватись та комфортно провести вільний час.

Крім того, на даному філіалі враховуються проблеми спеціалістів - медиків, докладаються всі зусилля для вдосконалення їхнього інформаційного обслуговування, підвищення професійного та культурного рівня працівників медсанчастини.

Враховуючи специфіку даного філіалу, його фонд комплектується в першу чергу художньою та публіцистичною літературою різних жанрів, періодичними виданнями та виданнями медичного спрямування.

Завітайте до цього філіалу і Ви дійсно отримаєте часточку тепла та душевного спокою.
0 
Відгуків: 0  Новий відгук Додано: 24-07-2011 04:13 msi  Зміни: 24-07-2011 04:16 msi