Централізована бібліотечна система Славутича

Бібліотека-філія №3 при Славутицькому міському ресурсному центрі


Цитата: slavutichlib.com.ua
З 2005 року, враховуючи специфіку міста, економічну ситуацію в суспільстві та необхідність створювати робочі міста для вивільнених працівників державних організацій і в першу чергу для скорочених працівників Чорнобильської АЕС, в Київському кварталі, в приміщенні ДНЗ №5, розпочинає свою роботу «Ресурсний центр для підтримки неприбуткових організацій».
Головна мета даного Центру – тісна співпраця з громадськими організаціями міста Славутича, надання їм ресурсної підтримки, а саме: ксерокопія документів, роздрукування, допомога в підготовці необхідного пакету документів для відкриття своєї справи, підготовка власного сайту, пошук грантових заявок, служба телефонного зв’язку, Інтернету та багато іншого.

Наряду з цим постало і питання доступу ідо інформаційних джерел бібліотек міста.

Саме врахування потреб сьогоднішнього життя і бажання надавати більш дієвішу допомогу нашим славутчанам, підказало нам і працівникам даного Ресурсного центру про ефективність співпраці наших закладів...

На спільній зустрічі керівників двох структур було прийнято рішення про розміщення на базі Ресурсного центру одного з філіалів Славутицької ЦБС. Адже багаторічний досвід дружніх відносин організацій між собою, взаємодопомога різних закладів дає набагато більше користі для наших славутичан, а тим більше, підприємців.

Враховуючи специфіку користувачів Центру, працівниками ЦБС була підібрана спеціальна література економічного, фінансового напрямку, законодавчі акти і все, що може стати в нагоді відвідувачам.

Безумовно, у фонді даного філіалу є і інша література: художня, публіцистична, історична, періодичні видання та матеріали по краєзнавству.

Якщо в ваших планах є відвідання Ресурсного центру – скористайтесь і послугами нашої бібліотеки, де ви завжди зможете отримати пораду, підтримку і необхідну для вас літературу.
0 
Відгуків: 0  Новий відгук Додано: 24-07-2011 04:17 msi  Зміни: 24-07-2011 04:23 msi