Форуми | Форум | Правила
ЗафіксованоЗакрито
#9326 | Sam 08-05-2015 17:27 
Sam

1. Загальні положення

1.1. Реєструючись на нашому форумі і написавши хоча б одне повідомлення на форумі, ви погоджуєтеся з цими Правилами Форуму.
1.2. Незнання Правил не звільняє учасників від відповідальності.
1.3. Спілкування на Форумі будується на принципах взаємної поваги і рівності всіх учасників Форуму, яке не допускає дискримінації за будь-якою ознакою. Різкі неконструктивні висловлювання, особливо особисті, неприпустимі.
1.4. Офіційною мовою спілкування на Форумі вважається українська, але дозволяється використовувати і російську мову. Трансліт небажаний.
1.5. Адміністрація має право змінювати правила без попереднього попередження.

2. Права та обов'язки учасників Форуму

2.1. У кожного учасника є своя думка з будь-якого питання і право її висловити. Якщо ця думка Вас чимось не влаштовує, приведіть гідні аргументи або просто не вступайте в розмову. За хамство і неповагу по відношенню до інших учасників Адміністрація вправі позбавити Вас можливості брати участь в обговоренні.
2.2. При створенні нової теми рекомендується в заголовку вказувати суть справи, а в повідомленні якомога докладніше описувати питання. При недотриманні даних правил, тема може бути закрита як не інформативна.
2.3. Не створюйте дублікатів тем. Якщо подібна тема вже є на форумі (про це можна (і потрібно) довідатися скориставшись Пошуком) - пишіть в неї, дублікати тем видаляються, автор теми може бути покараний за невикористання пошуку.
2.4. Не рекомендується, відповідаючи на повідомлення залишати довге цитування попередніх повідомлень (оверквотинг), видаляйте їх - нікому не хочеться завантажувати і гортати метрові повідомлення.

3. Учасникам Форуму заборонено:

3.1. Використовувати нецензурні вирази в будь-якій формі. Навіть якщо ви вважаєте, що мат необхідний, то не дивуйтеся, якщо модератор вважатиме інакше.
3.2. Ображати і дискримінувати учасників за будь-якою ознакою. Провокувати безглузді суперечки, що виходять за рамки обговорюваної теми (флейм).
3.3. Відповідати на повідомлення, що порушує хоча б одне з правил форуму. Не намагайтеся брати на себе функції модератора або адміністратора, а найкраще, повідомте їм про порушення в приват.
3.4. Ображати культуру, традиції та інші національні цінності кожного народу чи країни.
3.5. Поширювати і публікувати приватну переписку і фотографії учасників форуму без згоди користувача.
3.6. Закликати до порушення законів, порушувати чинне законодавство України.
3.7. Використовувати чужі облікові записи для публікації повідомлень, голосувань, створення тим і опитувань.
3.8. Клонувати (створювати схожі) ники користувачів в цілях дискредитації будь-якого з учасників Форуму.
3.9. Реєструватися під більш ніж одним ніком. За порушення покладається довічний бан первісного ника і наступних.
3.10. Розміщувати будь-яку рекламу, переслідувати комерційні / SEO цілі на Форумі (спам), а також публікувати посилання на будь-які інші Інтернет-ресурси, за винятком славутицьких, і крім випадків, коли посилання ілюструє зміст повідомлення і особистих сторінок (віртуальні щоденники та фотоальбоми). Реклама буде видалятися.
3.11. Створювати теми, закриті раніше модератором, а також клонувати одну і ту ж тему в одному або кількох розділах.
3.12. Зловживати режимом Caps Lock, люди можуть подумати, що ви на них кричите.
3.13. Створювати теми та публікувати повідомлення з надмірною кількістю граматичних помилок, жаргонних слів, великою кількістю анімованих картинок, що заважають нормальному сприйняттю тексту.
3.14. Розсилати спам за допомогою особистих повідомлень і e-mail.
3.15. Зловживати цитуванням відправлених раніше повідомлень (оверквотинг). Цитуючи чужі повідомлення, залишайте тільки те, що потрібно для розуміння вашої відповіді.
3.16. Публікувати зображення порнографічного характеру.
3.17. Створювати теми або повідомлення, що містять безглузду або малозмістовну інформацію (флуд), наприклад, повідомлення з одними смайликами. Крім того, небажано велика кількість повідомлень від одного користувача, що йдуть підряд у форумі (використовуйте кнопку «Правка», щоб додати інформацію до свого повідомлення).
3.21. Публікувати завідомо неправдиву інформацію, наклеп.
3.22. Вести дискусію, використовуючи нечесні прийоми у вигляді "пересмикування" чужих висловлювань, правки / видалення своїх повідомлень з метою спотворити / приховати їх первинний сенс.
3.23. Цитувати висловлювання з чужих блогів (жж, дд тощо) з метою дискредитації учасників форуму. Форум не має нічого спільного з особистими щоденниками користувачів.

4. Адміністратори, модератори мають право:

4.1. Редагувати, видаляти, переміщати теми або повідомлення в певних розділах відповідно до Правил Форуму.
4.2. Застосовувати санкції та інші заходи з контролю над повідомленнями і темами в рамках правил Форуму (наприклад, премодерация).
4.3. Карати учасників Форуму у разі порушення Правил Форуму. Причини, методи і терміни покарання обговоренню не підлягають.
4.4. Стежити за дотриманням правил не тільки в тих розділах, за якими закріплено модератор, а й в інших.

5. Санкції за порушення правил:

5.1. В якості санкцій за порушення Правил форуму адміністраторами, модераторами можуть використовуватися:
- Усне попередження (може бути як і публічним (звернене до всіх учасників дискусії), так і особистим;
- Премодерация - попередня перевірка повідомлень і тем користувача перед їх публікацією;
- Позбавлення прав на публікацію повідомлень;
- Позбавлення всіх прав - використовується як крайня міра покарання за тяжкі порушення;
- Бан або видалення користувача - використовується як міра покарання за особливо тяжкі порушення.
5.2. Вибір санкції, також як і виключення з правил, залишається на розсуд Адміністрації.
5.3. Адміністрація також може винести попередження, а в подальшому і покарати користувача за порушення моралі та загальноприйнятих норм даного форумі.
5.4. Термін дії догани не лімітований і залежить від подальшої поведінки користувача. Зазвичай це:
За серйозне порушення правил покарання - місяць.
Можливий індивідуальний підхід до кожної окремої ситуації і кожному окремому користувачеві - на розсуд модератора.
5.5.Еслі по закінченню терміну покарання, заходи не знялися, користувач має право звернутися до будь-якого з модераторів в приват.