#9049 | msi 17-09-2013 22:58 
msi
На сайті Славутицької міської громади в розділі  Документи до обговорення   розміщено проект рішення міської ради  Про внесення змін до рішення Славутицької міської ради від 25.05.2009 №950-33-V “Про затвердження переліку земельних ділянок, що можуть бути продані або передані в оренду”  

Тут текст проекту Рішення:

Не дуже зрозуміло, що означає фраза в проекті рішення:

Внести до Переліку земельних ділянок для проведення земельних торгів із набуття у власність або права на оренду земельних ділянок територіальної громади м.Славутича ... земельну ділянку ... «Велике водоймище», за рахунок резервних територій міста під будівництво багатоквартирного жилого будинку.

Що таке "за рахунок резервних територій"? Чи не означає таке внесення ділянки до Переліку, що вона (ділянка, що вноситься) змінює своє призначення за генеральним планом міста?

Не пам'ятаю де на цьому форумі і хто (з депутатів) пояснював мені, чому неможливо збудувати автомобільні гаражі на смузі між "тропою здоров'я" та окружною дорогою що проходить повз храм божий. Чи зазначене вище Рішення (чи Рішення, до якого ним вносяться зміни) не є прикладом вирішення питання про забудову гаражів уздовж прибалтийських кварталів?
#9050 | arda 29-01-2014 11:08 
arda
Попробую добавить к теме. В одном из разговоров, мэр, рассказывая о планах строительства 200-кв. дома, обронил что он распорядился временно притормозить процесс приватизации общежитий. Это может дать право людям, стоящим на кварт.учете получить квартиры. Тема далее не развивалась, и ничего добавить пока не могу. Самое лучшее сейчас каждому обращаться к своему мажоритарному депутату. Он же Вам лично обещал сделать жизнь красивее. И другому депутату на "чужой" територии работать, без согласия хозяина, на мой взгляд не очень этично. Это я пишу не от нежелания работать, а для соблюдения определенных правил вежливости.

_______________________________________

mybraindumps  http://www.mybraindumps.net  
ccnacertification  http://www.ccnacertification.me