З: Що це?
В: Довідкова служба, інформаційна база, оголошення та відгуки, пошукова машина, місцева довідка. Багато імен можна використати, проте головна мета - місто Славутич. Все про це місто та його околиці.

З: Для кого це?
В: Для нас - мешканців Славутича та його гостей. Наших гостей.

З: А де це - місто Славутич?
В: А це в Україні (Ukraine), в Київській області (Kyiv region), неподалік від кордону Україна-Білорусь. Зверніть увагу на мапу:

Скан мапи 1:250 000 (Славутич, Чернігів) з плану міста Картографії

З: А як воно діє?
В: Довідкова служба працює за принципом народності - хто що знає, те й повідомляє. Тому й назва - Народна довідка. В оновленні та доповненні бази можуть брати участь усі, хто має будь-яку інформацію про Славутич або може повідомити про дещо, цікаве славутичанам чи тим, хто буває тут.

З: А як тут можна щось знайти?
В: Можна пройти розділами й дістатися потрібного об`єкту. А можна ще скористатися пошуком за фразою або готовими шаблонами пошуку (фільтрами), що надають найбільш запитувані способи пошуків (прим. - пошукові фільтри у стадії впровадження).

З: А чому деякі організації та підприємства відсутні в базі? Можливо на це впливають чиїсь особисті чи ділові стосунки? У вас існують певні пріоритети?
В: Немає ніяких пріоритетів щодо внесення інформації про конкретний об`єкт до бази НДС. Ніщо не повинне впливати на наявність чи відсутність даних про якусь організацію, хіба що ми про неї просто не знали, або отримали недостатньо інформації :) Вважаєте, що чогось тут бракує? Вкажіть нам на це! Будемо дуже вдячні.

А для того, щоб відвідувачі мали змогу показати своє відношення до певного об`єкту з нашої інформаційної бази, створено декілька умов. Зокрема система рейтингу та відгуків для кожної сторінки.

З: А що робити, якщо немає даних про потрібний об`єкт?
В: Якщо ви володієте інформацією про цей об`єкт, то просто додайте цю інформацію в каталог, або скористайтеся розділом "Оголошення", інформація з якого періодично відбирається до бази 07100.

З: А якщо немає ні в базі, ні в реалі, але дуже треба знайти? :)
В: Тоді треба сходити кудись іще. Започаткувати новий бізнес. Додати його до інформаційних матеріалів цієї Довідкової Служби. Пошукати знову. І знайти нарешті! :)

З: Який сенс в реєстрації на сайті НДС?
В: По-перше, це не боляче, адже потрібно лише вказати своє їм`я та реальну адресу e-mail. Остання використовується для підтвердження вашого наміру зареєструватися, активації облікового запису (логіну) та, якщо буде потрібно, для нагадування загубленого паролю.
Або здійснити вхід через соціальні мережі, на данний час підримується мережа "Вконтакте"

По-друге, зареєстрований користувач має такі переваги:
- можливість додавати інформацію в каталог 07100;
- можливість стати офіційним представником об`єкта і редагувати сторінку об`єкта в каталозі 07100;
- можливість вести дискусії на форумі;
- можливість надсилати приватні повідомлення (ПП) іншим користувачам нашого сайту та отримувати такі повідомлення у свою скриньку;
- можливість скористатися системою рейтингів для оцінювання роботи підприємств чи організацій;
- відсутність обов`язкового вводу спеціяльного коду для перевірки вашої `людяності` (тобто підтвердження того, що ви не програма-робот);
- можливість редагувати та видаляти свої оголошення в розділі "Міські оголошення".

З: А як я можу вам допомогти?
В: По-перше - не "вам", а "собі". Бо цей сайт - громадська інформаційна база, тому якщо ви зацікавлені та даруєте свої знання, колись обов`язково отримаєте щось корисне і для себе за допомогою НДС. По-друге, ви маєте визнати, що добро робити треба без очікування прибутку чи миттєвого визнання. Просто робити. Якщо згодні з цим - реєструйтеся та допомогайте. В якості гостя ви теж можете залишити інформацію - використовуйте для цього "Відгук".

З: Я зареєструвався на сайті, як мені додати інформацію?
В: Вам необхідно обрати тематичний розділ та натиснуть на кнопку plus заповнити поля та натіснуті кнопку "Зберегти сторінку", після перевірки модератором сторінку буде затверджено. Знову ж таки, разовою альтернативою додавання інформації на сайт є розділ "Оголошення".

З: Як мені змінити інформацію?
В: На данний час змінювати інформацію можуть лише групи Адміністрація та Персонал, ця функціоналність ще знаходиться в розробці, але можна залишити залишити відгук, під необхідною сторінкою.

З: Коли буде додано версії сайту іншими мовами? (TRANSLATE PLEASE)
В: Введення такої функціональністі потребує врахування бажань усіх можливих національних меншин, що користуються нашим сайтом. До того ж офіційні (реєстраційні) назви підприємств, закладів та установ мають бути подані в оригінальному українському написанні як особові назви і будь-який переклад іншою мовою слугуватиме викривленню інформації. Тому мовою сайту є українська, як офіційна мова нашої держави і тому найнейтральніша для всіх відвідувачів.
Якщо вже мова сайту створює непереборні проблеми для вас, ви можете скористатися  безкоштовним сервісом від Google Translate   для миттєвого перекладу тексту сторінок будь-якою мовою.
0 
Відгуків: 0  Новий відгук Додано: 18-03-2009 12:18 Sam  Зміни: 10-10-2015 20:51 Sam