Міжнародна радіоекологічна лабораторія Чорнобильського центру запрошує жителів м. Славутича на проведення досліджень широкого спектру!

Основним напрямом діяльності якого є надання послуг населенню з проведення широкого спектру клінічних, гематологічних, біохімічних, гормональних досліджень.

Відділ пройшов атестацію (Свідоцтво про атестацію № ПТ-94/12, видане ДП «Укрметртестстандарт» 15.03.2012 р.)
Дотримуються всі норми і вимоги, пропоновані до проведення даних аналізів: використовується новітнє медичне обладнання (сучасні аналізатори крові), високостабільні набори реактивів, контролі, калібратори, стандарти німецької якості, одноразові медичні приналежності й аксесуари. Забір крові здійснюється за допомогою безпечних вакуумних систем закритого типу. Мається кваліфікований персонал, який володіє сучасними технологіями проведення досліджень, проводиться щоденний контроль якості, що гарантує точність і достовірність отриманих результатів.

Розгорнутий аналіз крові проводиться на 34 показника з метою констатації загального стану організму на даний момент. У перелік показників крові входить: середній вміст еритроцитів, лейкоцитів, тромбоцитів, гемоглобін, лейкоцитарна формула, клітинні індекси, гістограми розподілу клітин за обсягом (показник анізацітоза), швидкість осідання еритроцитів за методом Вестергрена, а також морфологічний опис аномальних клітин, ядер, включень, зернистості і т.п. Режими роботи аналізатора дозволяють проводити дослідження як в венозної крові, так і в капілярної, в обсязі 20 мкл.

Біохімічний аналіз крові проводиться в сироватці або плазмі венозної крові з метою виявлення відхилень у функціонуванні певних органів або систем. Є декілька панелей: серцева, печінкова, ниркова, підшлункова залоза, діабет, ліпідний, мінеральний обмін, холестаз. У кожній панелі кілька показників. Можна вибрати будь-які показники або провести повне обстеження на всі 22 показника.

Гормональний аналіз крові проводиться за принципом імуноферментного аналізу на автоматичному сучасному аналізаторі з метою виявлення відхилень у функціонуванні ендокринної системи. Дослідження проводяться за двома панелям: репродуктивна і тиреоїдна. Тиреоїдна панель включає в себе гормони щитовидної залози і гіпофіза, репродуктивна панель - чоловічі і жіночі статеві гормони, гормони гіпофіза і Хоріонічний гонадотропін людини.

Плановий забір крові здійснюється у вівторок та середу з 8.00 до 10.00 години ранку. При необхідності виконання термінового аналізу - в будь-який день з понеділка по п`ятницю з 9.00 по предвари тельному погодженням. У нашій лабораторії існує варіант забору крові на дому.

Правила підготовки пацієнтів до дослідження.
Перед дослідженням витримати 12-годинний режим голодування.
За 1-2 дні дотримуватися дієти, виключити жирне, смажене, гостре, солоне, алкоголь, не зловживати вуглеводами.
Скасувати за 2 тижні всі медикаменти, біодобавки, вітаміни (все вирішується в індивідуальному порядку, після консультації з лікарем).
Для здачі крові на залізо - припинити прийом препаратів заліза за місяць.
Напередодні виключити масажі, фізіопроцедури, сауни, фізичні навантаження.
За годину до взяття крові не палити.
Емоційний стан (хвилювання, стрес змінюють деякі показники крові).
Жіночі аналізи здаються в певні дні, на які вам вкаже Ваш лікуючий лікар.

КБІКБІКБІКБІ
0 
Відгуків: 0  Новий відгук Додано: 17-07-2014 10:22 Sam  Зміни: 18-01-2018 19:34 Sam