Маршрут №1
магазин «Сільпо» - Чернігівський квартал - Добрининський квартал - Московський квартал - Печерський квартал - Бєлгородський квартал - Ленінградський квартал - магазин «Союз» - школа №3 - Автовокзал - Виконавчий комітет - школа №2 - нова поліклініка.
Маршрут №2
школа №3 - магазин «Союз» - Ленінградський квартал - Бєлгородський квартал - Печерський квартал - Московський квартал - Добрининський квартал - Чернігівський квартал - магазин «Сільпо» - Автовокзал - Виконавчий комітет - нова поліклініка.
Маршрут обслуговуватимуть 2 автобуса. Таким чином, час у русі на максимальну відстань буде не більше 10 хвилин.
Ціна квитка на одну поїздку - 5 грн. Проїзний на місяць - 150 грн., Кількість поїздок необмежена.
Прохання жителям, які мають пільги на проїзд у транспорті, підійти до кас автовокзалу для оформлення проїзних квитків; при собі мати паспорт, посвідчення та копії посвідчення.
Поки ходить в тестовому режимі тільки 1-й маршрут.
Пробний графік такий:
Від вокзалу: 5.30, 6.00, 7.00, 7.30
Далі від нової поліклініки/стаціонару: 7.55, 8.55, 9.55, 10.55, 11.55, 12.55, 13.55, 14.55, 16.00, 17.05