Представницьким органом місцевого самоврядування в м.Славутичі є Славутицька міська рада, яка складається із 26 депутатів і відповідно до закону наділена правом представляти інтереси територіальної громади міста та здійснює від її імені та в її інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, визначені Конституцією та законами України.

Рада в межах своїх повноважень приймає нормативні та інші акти у формі рішень. Рішення ради приймається відкритим (у тому числі поіменним) або таємним голосуванням.

Славутицька міська рада проводить свою роботу сесійно. Сесія ради складається з пленарних засідань ради, а також засідань постійних комісій ради.

Секретар міської ради - Борисов Володимир Володимирович (депутат міськради)
каб.309 (внутр.тел.№ 149, тел. 2-66-56)

Помічник секретаря - Савченко Алла Іванівна
каб.431 (внутр.тел.№ 196)


Для вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до її відання, здійснення контролю за виконанням рішень ради, її виконавчого комітету Славутицькою міською радою з числа депутатів створено такі постійні комісії:

1.  Комісія  з питань реалізації Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», прав і свобод людини, законності і правопорядку, протидії корупції, регламенту, впровадження в життєдіяльність територіальної громади Статуту і Кодексу етики, честі, порядності, добросовісного та ефективного управління Славутицької територіальної громади, депутатської етики та регуляторної політики

2.  Комісія  з питань регіонального розвитку, економічної політики, підприємництва, земельних відносин, реалізації «Стратегічного плану розвитку міста до 2020 року», диверсифікації економіки міста, програми розвитку технологічного парку і спеціальної економічної зони «Славутич», виконання програми щодо зняття з експлуатації ЧАЕС та приведення об’єкту «Укриття» до екологічно безпечного стану, реалізації «Плану дій».

3.  Комісія  з питань архітектури та будівництва, комунальної власності, орендних відносин, приватизації, енергоефективності, реформування житлово-комунального господарства та тарифної політики.

4.  Комісія  з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики.

5.  Комісія  з питань науки, освіти, культури, охорони здоров’я, медичного обслуговування, програми ВООЗ «Здорові міста», соціального захисту населення, екології.

6.  Комісія  з питань молоді, фізичної культури, спорту та туризму,засобів масової інформації (ЗМІ), інформаційних технологій, електронного врядування, електронної демократії, системи менеджменту якості (ISO 9001), зв`язків з громадськими організаціями, об`єднаннями.

Славутицький міський виконавчий комітет
0 
Відгуків: 2  Новий відгук Додано: 05-03-2010 10:04 msi  Зміни: 05-08-2018 06:28 Виталий Медведь ...