Славутицький міський центр зайнятості -> Київський обласний центр зайнятості -> Державний центр зайнятості -> Міністерство праці та соціальної політики України

Як зареєструватися безробітним?

Для реєстрації в центрі зайнятості потрібно мати такі документи:
- Паспорт
- Трудова книжка
- Ідентифікаційний код
- Документ про освіту
- Військовий квиток у разі потреби

День звільнення з роботи вважається останнім днем роботи на підприємстві, і в цей день громадянин не може бути зареєстрований в центрі зайнятості шукаючим роботу.

У разі якщо за 7-денний термін пошуку роботи громадянинові через відсутність непідібрана підходяща робота, то на 8 день за його заявою йому буде присвоєно статус безробітного.

Відділ з роботи з роботодавцями

Начальник відділу - Петрушенко Валентина Володимирівна
Заступник начальника відділу - Клюєва Лариса Валентинівна
Головний спеціаліст - Лайко Галина Олексіївна

В центрі існують такі функціонально-просторові сектори:
Довідково-консультаційний сектор
Сектор самостійного пошуку роботи
Профінформаційний сектор
Реєстраційно-приймальний сектор
Сектор активної підтримки безробітних
Сектор по роботі з роботодавцями
Адміністративно-господарський сектор

У довідково-консультаційному секторі працює диспетчер – консультант, до якого звертаються всі громадяни, якщо їм не призначено іншого прийому. Диспетчер-консультант - Пічуріна Людмила Миколаївна

Сектор самостійного пошуку роботи

Поруч з диспетчером-консультантом - сектор самостійного пошуку роботи. Тут можна самостійно користуватись інформацією, розташованою на стендах з картками, про вільні робочі місця, розмір заробітної плати, характер і режим роботи, професійні та додаткові вимоги до кандидатів, і знайти підходящі варіанти свого працевлаштування.

Самостійний пошук роботи на стендах вакансій є обов`язковою процедурою перед співбесідою зі спеціалістом з працевлаштування.

Реєстраційно-приймальний сектор

Робота спеціалістів у реєстраційно-приймальному секторі спрямована на виявлення потреб, побажань клієнтів, усіх життєвих обставин, які можуть прискорити пошук постійної роботи.

Спеціалісти з працевлаштування:
Робоче місце №5 - Головний спеціаліст Литвинчук Марія Степанівна
Робоче місце №6 - Спеціаліст 1 категорії Панасевич Тетяна Віталіївна
Робоче місце №7 - Головний спеціаліст Люшня Тетяна Анатоліївна
Робоче місце №8 - Головний спеціаліст Богданьок Тамара Василівна
Робоче місце №4 - Начальник відділу Надточій Валентина Василівна

Профінформаційний сектор

У профінформаційному секторі спеціаліст з профінформаціїї допоможе клієнтові усвідомити економічну ситуацію, що склалася в регіоні, з`ясувати перспективи зайнятості та можливості професійного навчання.

Клієнт має можливість ознайомитися з описами професій (спеціальностей), довідковими матеріалами про навчальні заклади, переліком професій, за якими організовує навчання центр зайнятості, подивитись відеоматеріали про зміст окремих професій тощо.

Сектор активної підтримки безробітних

Заступник начальника відділу Стадник Наталія Миколаївна

Спеціалістами сектору активної підтримки безробітних організовується професійне навчання безробітних, проводяться семінари з техніки пошуку роботи, організовуються громадські роботи (роботи тимчасового характеру на строк не більше 2 місяців без зняття з обліку в центрі зайнятості), спеціалісти центру надають професійні консультації, допомагають залучитися до підприємницької діяльності.

Історія Славутицького ЦЗ:
0 
Відгуків: 4  Новий відгук Додано: 05-03-2010 11:35 msi  Зміни: 03-02-2012 22:52 msi
Ваш відгук:

1100
Ваш відгук буде можливо відкорегувати протягом 15 хвилин з моменту розміщення, якщо не встигнете відгук буде збережено як новий

Вибачте, але ми змушені запросити Вас вказати цифри які зображені на малюнку,
зареєстровані користувачі цей тест не проходять