В Славутичі підписано Меморандум про подальшу співпрацю ( http://www.investing.org.ua/memorandum_cpivprasi )
Прес-центр МГО "Лабораторія малого бізнесу"
Конт.тел.: (04579) 3-01-71

меморандум

18 квітня 2008 року в приміщені Інформаційного центру ДСП „Чорнобильська АЕС" (Будинок культури „Енергія") за участю представників громадськості, бізнесу і органів самоврядування м. Славутич, смт. Любеч, смт. Ріпки і м. Чернігів відбулись громадські слухання „Полісся – наше життя".

Захід виконувався МГО „Лабораторія малого бізнесу" в рамках реалізації проекту „Громадська ініціатива по створенню умов для інтеграції і прискорення соціально-економічного розвитку регіону „Славутич - Чернігівська область".

Його учасники були сформовані у групи за певними напрямками роботи. Зокрема, гості ознайомились на місцях з реформуванням та розвитком житлово-комунальної сфери в м. Славутич, вивчали досвід роботи КП „Житлово-комунальний центр" (директор Жаболенко І.М.), КП „Управління житлово-комунального господарства" (директор Кучинський В.О.), роботу приватних підприємств з надання житлово-комунальних послуг на прикладі ППКП „Гранд-сервіс" (директор Єгоренко Ю.О.). А також дізнались, як працюють Міжнародний центр розвитку бізнесу „Славутич – ХХІ століття", КП „Агентство з розвитку бізнесу в Славутичі" (директор Нікітенко Л.М.), Славутицький міський фонд підтримки підприємництва (директор Дарнопих В.О.), відвідали підприємства ТОВ „Відродження Полісся" (заступник генерального директора Вознюк В.В.

Цікава зустріч відбулась в Центрі вищої освіти із заступником директора філіалу Чернігівського інституту управління і економіки Чинковою В.В. та з директором Славутицької філії Вищого професійного училища – відокремленого структурного підрозділу Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова Дегтяренко В.П., працівниками Соціально-психологічного центру (заступником директора Акіменко Ю.Ф.) і „Молодіжного центру демократії" (керівником МГО Верещагіним В.В.), Клубу людей похилого віку (Готсдінер М.Г.).

Відкриваючи громадські слухання, керівник проекту, директор Славутицького міського фонду підтримки підприємництва Валентина Дарнопих нагадала, що в січні 2008 року стартував проект „Громадська ініціатива по створенню умов для інтеграції і прискорення соціально-економічного розвитку регіону „Славутич - Чернігівська область", який реалізовувався Міською громадською організацією „Лабораторія малого бізнесу" за підтримкою Виконавчого комітету Славутицької міської ради, Ріпкинської районної державної адміністрації, Любенької селищної ради. Партнерами проекту виступали КП „Агентство з розвитку бізнесу в Славутичі", Славутицький міський фонд підтримки підприємництва і Державна організація „Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області". Проект спрямовано на впровадження діючого практичного механізму міжрегіональної взаємодії влади, громадськості та бізнесу через створення Міжрегіональної громадської координаційної ради „Славутич - Чернігів" як органу лобіювання процесів інтеграції та соціально-економічного розвитку регіонів.

Проведенню Громадських слухань передувала велика робота. Проведено маркетингове дослідження соціально-економічного розвитку „Славутич-Ріпкинський район", три „круглих столи" (в Славутичі, Любеч, Ріпках), на яких обговорено перспективи спільного розвитку та співпраці, розроблено „План дій", як перелік практичних послідовних кроків з метою подальшої інтеграції та прискорення розвитку регіону. А також визначено найактивніших представників громад, бізнесу та влади, зусилля яких будуть об’єднанні (в формі Міжрегіональної координаційної громадської ради) та спрямовані на соціально-економічний розвиток регіону і лобіювання на рівні регіону питань, пов’язаних з виконанням заходів „Плану дій".

Відзначалась активна участь в заходах, які проводились в рамках проекту, представників бізнесу та виконавчої влади регіону. Також важливим моментом в реалізації проекту було те, що в громадських заходах проекту брали участь найбільш активні представники депутатських корпусів регіонів, але, підкреслювалось, що позиція депутатів регіонів повинна бути більш активною.

Успішна реалізація проекту відбулась завдяки підтримці та сприяння з боку в.о. голови Ріпкинської районної державної адміністрації Римми Олексенко, Славутицького міського голови Володимира Удовиченко та Любецького селищного голови Бориса Стрельцова, а також при активній участі інших представників органів влади Славутича, Ріпок, Любеча і Чернігова.

Про своє бачення реалізації спільного „Плану дій" говорили Славутицький міський голова Володимира Удовиченко, голова Ріпкинської районної ради Юрій Лемешко, начальник управління культури і туризму Чернігівської обласної державної адміністрації Сергій Мойсієнко, заступник голови Ріпкинської районної державної адміністрації Михайло Анісовець, голова Ріпкинської селищної організації ветеранів Сергій Максимі хін, заступник директора Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, депутат районної ради Андрій Булда, краєзнавець, вчитель любенької ЗОШ І-ІІІ ступенів Анатолій Федорченко та учениця цієї школи Яна Лут, депутат Славутицької міської ради Іван Івашко, заступник директора Соціально-психологічного центру Юрій Акіменко. Також у заході взяли участь начальник управління Ріпкинської районної державної адміністрації Валентина Безик, виконавчий директор громадської організації „Центр сприяння економічному та соціальному розвитку Ріпкинського району" Оксана Нечепорук, голова районної ради ветеранів Олександр Чаус, заступник Ріпкинського селищного голови Світлана Кучерява, Секретар Любенької селищної ради Наталія Костюк.

Начальник управління культури і туризму Чернігівської обласної державної адміністрації Сергій Мойсієнко презентував проект фестивалю традиційної слов’янської культури та бойових єдиноборств „Київська Русь", який планується провести в Любеч в серпні 2008 року.

На проведеному заході представником КП „Агентство з розвитку бізнесу в Славутичі" Іваном Романовим було презентовано „План дій: соціально-економічний розвиток регіону „Славутич-Ріпкинський район". Під час обговорення „Плану дій" було надано декілька пропозицій щодо внесення доповнень до документу. На заході було вирішено прийняти „План дій". Крім того, на заході було розглянуту та затверджено склад Міжрегіональної координаційної громадської ради.

меморандум

Заключною частиною Громадських слухань стало урочисте підписання „Меморандуму про співпрацю у напрямку соціально-економічного розвитку території „Славутич-Ріпкинський район", який від громади Ріпкинського району підписали Голова Ріпкинської районної ради Лемешко Ю.І. і заступник голови Ріпкинської РДА Анісовець М.В., а від громади міста Славутич – Славутицький міський голова Удовиченко В.П.

меморандум
0 
Відгуків: 0  Новий відгук Додано: 09-03-2010 14:54 msi  Зміни: 09-03-2010 14:55 msi