Всеукраїнська організація інвалідів "Союз організацій інвалідів України" > Славутицька міська громадська організація жінок (Вольська Людмила Ігнатівна)

Мета організації та головні завдання

Організація створена з метою об’єднання та координації дій жінок з обмеженими фізичними можливостями для більш ефективного вирішенння соціальних, економічних, культурних та інших проблем.

Діяльність організації спрямована на захист прав та інтересів жінок з обмеженими фізичними можливостями та членів їх сімей, фактична їх реабілітація, інтеграція у суспільство.

З метою виконання покладених на неї завдань, Організація у встановленому порядку може:

- відшукувати, одержувати і поширювати серед інвалідів інформацію по захисту інтересів інвалідів;
- приймати необхідні заходи по захисту інтересів та законних прав інвалідів;
- постійно співпрацювати з органами законодавчої та виконавчої влади у вирішенні проблем жінок, з громадськими об’єднаннями, які діють в інтересах жінок;
- здійснює закупівлю і розпродаж медичних препаратів, лікарських засобів та вітамінних препаратів, медичної техніки, зокрема шляхом заснування відповідних магазинів, при наявності відповідного дозволу;
- сприяти реалізації встановлених пільг та переваг у розв’язанні соціально-побутових, життєвих та інших специфічних проблем жінок;
- здійснювати власні та спільні з іншими структурами та організаціями програми по медичній, професійній реабілітації жінок, відкривати заклади, що здійснюють медичне обстеження та лікування жінок, будинків престарілих;
- здійснювати виробничо-господарську, комерційну, фінансову та іншу діяльність не заборонену чинним законодавством з метою сприяння працевлаштуванню інвалідів та членів їх сімей із статусом юридичної особи, співпрацювати з міжнародними організаціями з метою розвитку міжнародних контактів та зв’язків, укладати угоди, які не суперечать міжнародним зобов’язанням України, вільно розповсюджувати інформацію про свою діяльність;
- створювати оптимальні умови для залучення інвалідів до занять фізичною культурою та спортом;
- здійснювати благодійні заходи, семінари, конференції, надавати гуманітарну допомогу /майном та грошовими коштами;
- створювати, видавати, розповсюдджувати інформаційні бюлетні, буклети, фото- кіно-відео- та іншу продукцію, яка направлена на досягнення статутних завдань Організації.

Діяльність за период з 1999 -2005 роки.

Приоритетними напрямками діяльності Організації були і залишаються такі як поліпшення становища жінок та дівчат у всіх сферах життя, залучення їх до активної громадської діяльності, лобіювання питань по захисту їх інтересів в органах місцевої влади, особливо це стосується категорії жінок, дівчат та їх сімей з обмеженими фізичними можливостями та соціально незахищених жінок .

За період з 1999-2004 роки Організацією неодноразово проводились благодійні акції . Соціально незахищеним сім’ям надавалась гуманітарна допомога ліками, одягом, проводились вечори відпочинку, зустрічі з представниками влади, представниками інших НДО. Для жінок проводились тренінги та семінари, організовувались та проводились заходи по святкуванню релігійних та державних свят .

Надавалась допомога в лобіюванні вирішення питань госпіталізації жінок які мають дітей інвалідів в медичні установи м. Києва . Запрошувались спеціалісти з Київської обласної лікарні (гінеколог-онколог, мамолог, ендокринолог, УЗО), які_провели обстеження жінок нашого міста та надали їм потрібні консультації . Дитячий ендокринолог з м.Боярки, по запрошенню нашої Організації, провела обстеження дітей з захворюванням щитовидної залози .

Протягом 2003 року неодноразово були організовані та проведені зустрічі жінок м. Славутича хворих на рак молочної залози з представниками громадських організацій м. Києва та м. Чернігова . Ми також співпрацюємо з НДО Донецька, Харкова, Черкас, Вінниці, Львова, Ужгорода .

В лютому 2004 року, по місцевому телебаченню, для жінок міста було організовано демонстрацію документального фільму „Антираковий коропус". Перед початком фільму онколог МСЧ-5 надала інформацію про ситуацію з захворюванням на рак молочної залози та інших захворювань серед жінок нашого міста .

В 2003 році наша організація брала участь в загальноміській програмі „Славутич – наш дім" і стала переможцем конкурсу „Славутчанин -2003" в номінації „Ініциатива року". На конкурс нашою організацією був наданий проект по створенню в м. Славутичі „Центру роботи з жінками". При підтримці Міністерства в справах сім’ї, молоді та спорту" з січня 2005р. в рамках діяльності нашої організації відкрито "Центр роботи з жінками".

В липні 2005р. стали переможцем в конкурсі соціального замовлення „Рекреаційній зоні-чистоту і порядок!".З серпня 2005р. "Ценрт роботи з жінками" при фінансуванні ГО "Центр розвитку громади" працює над реалізацією проекту.

В даний час наша організація як партнер ГО „Центр розвитку громади" при підтримці Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні бере участь у реалізації проекту „Попередження насильства в сім’ї".

Члени організації брали участь в роботі:

- всеукраїнського форуму жінок з особливими вадами який проводився в травні 1999 року в м. Києві в рамках міжнародного проекту "Караван-2000";
- в жовтні 2001 року - Всеукраїнського конгресу жінок "Пекін+6";
- в липні 2001 року та 2002 року в роботі Всеукраїнського літнього табору для жінок–інвалідів в м. Севастополі;
- в 2002 році члени Організації активно приймали участь в виборчій кампанії . 14 жінок були висунуті кандидатами в депутати міської ради ;
- жовтень 2003 рік - м. Київ. Громадський Форум "Онкологія ХХ1", в рамках заходу відбувся навчальний семінар та секційне засідання громадських організацій "Адвокція та лобіювання - піднімай обізнаність та просувай зміни";
- в 2003 році члени Організації брали участь у засіданні Верховної Ради по вирішенню проблем інвалідів;
- грудень 2003 рік - тренінг з адвокації "Разом проти раку";
- жовтень 2003 року - м.Київ. Громадський Форум "Онкологія ХХ1", в рамках заходу відбувся навчальний семінар та секційне засідання громадських організацій "Адвокція та лобіювання-піднімай обізнанність та просувай зміни".

Славутицький міський центр роботи з жінками

Для покращення положення жінок, наша Організація ініціювала проект по створенню в місті Славутичі " Центру роботи з жінками ".

Завдяки підтримці Виконавчого комітету, Міністерства України у справах сім’ї, дітей та молоді, Управління у справах сім’ї та молоді Київської облдержадміністрації, ГО Центру розвитку громади, Славутицького міського Фонду підтримки підприємництва, в 2004 році відбулось відкриття  Славутицького міського центру роботи з жінками .

Центр підтримки підприємництва

Також див.:
 МБО "Український Жіночий Фонд"  
0 
Відгуків: 0  Новий відгук Додано: 06-04-2010 15:09 msi  Зміни: 07-04-2010 09:06 msi