Будемо раді бачити Вас на XVIII Міжнародному фестивалі дитячої творчості, телебачення та преси "Золота осінь Славутича - 2011"!!!!

23-25 вересня 2011 року
в нашому місті буде проходити XVIII Міжнародний фестиваль дитячої творчості, телебачення та преси "Золота осінь Славутича".

Програма фестивалю:
ЗОС 2011 програма16_zos2011b.jpg

Запрошуємо стати учасниками фестивалю - юних журналістів, телеоператорів, фотокореспондентів, редакторів і журналістів дитячих газет, теле-і радіопрограм, а також творчі колективи та виконавці.

Фестиваль, відповідно до своєї творчої концепції, спрямований на практику роботи з обдарованими дітьми в області преси, телебачення, фото і різних жанрів мистецтва, відкриття нових талановитих імен, виявлення тенденцій та перспектив розвитку дитячої журналістики, вихованню інтелектуально й духовно розвиненого майбутнього нації.

Девіз фестивалю: "Хочу бачити світ щасливим".

Мета фестивалю: залучення молоді до соціальної активності у суспільному, культурному і економічному житті, розкриття за допомогою ЗМІ особливостей життєдіяльності молоді в сучасних умовах; цілеспрямована професійна підготовка до роботи в ЗМІ, поглиблення професійних, творчих і дружніх контактів між дітьми різних країн.

Засновники: Славутицька міська рада, НАЕК "Енергоатом", ДСП "Чорнобильська АЕС", Київська облдержадміністрація, Міністерство
молоді та спорту України, Міністерство культури і туризму України, Національна телерадіокомпанія.

За додатковою інформацією звертайтесь до веб-сайту фестивалю:
 www.zosya.info  

Страница Вконтакте
http://vkontakte.ru/zosyafestival 
0 
Відгуків: 0  Новий відгук Додано: 16-09-2011 15:50 msi  Зміни: 03-03-2014 07:59 msi