ПРОГРАМА СВЯТКОВИХ ГРОМАДСЬКИХ ТА МИСТЕЦЬКО-СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ
«ДЕНЬ МІСТА – 2010»
«ПОДВИГ! ПАМ’ЯТЬ! ПЕРЕМОГА!»
«СЛАВУТИЧ ПАМ’ЯТАЄ ВАШ ПОДВИГ! ВАШУ ПЕРЕМОГУ!
МЕМОРАНДУМ ПОКОЛІНЬ – В ДІЇ»
1 червня (вівторок)
ЗАЛА УРОЧИСТИХ ПОДІЙ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
14:00 Урочисте нагородження молоді відзнаками міського голови
ПАЛАЦ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ
14:00 Благодійний концерт творчих колективів в підтримку громадської організації захисту тварин «ЗОВ», присвячений Дню турботи та піклування про домашніх улюбленців
15:00 Показ мультфільмів
2 червня (середа)
БІБЛІОТЕЧНО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА
10:30 Бібліотечний урок для дітей «У чарівному колі щасливого дитинства»
3 червня (четвер)
ЗАЛА УРОЧИСТИХ ПОДІЙ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
18:00 Вшанування славутичан відзнаками «За особистий внесок в розвиток міста» та нагородами міського голови
ЗАГАЛЬНОМІСЬКИЙ БІБЛІОТЕЧНО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
15:30 Презентація книги славутичанина С.Константинова «Лето в ожидании дождя»
15:00 Поетичний вернісаж «Славутич очима дітей»
4 червня (п’ятниця)
ЦЕНТРАЛЬНА ПЛОЩА
19:30 «В житті є завжди є місце Подвигу» концерт виконавців та творчих, спортивних колективів міста
21:00 «Дарунок рідному місту» - гала-концерт V загальноміського конкурсу естрадних виконавців «Яскравіше зірок»
22:30 «Танці під зірками» - дискотека для мешканців та гостей міста
5 червня (субота)
СВЯТО-ІЛЛІНСЬКИЙ ХРАМОВИЙ КОМПЛЕКС
08:00 Святковий молебень з нагоди Дня міста
ЦЕНТРАЛЬНА ПЛОЩА
08:30 «Тобі, Славутичу, слова вітання й шани!» - святкове радіопривітання
з 09:00 «Місто майстрів» - виставка-продаж робіт декоративно-ужиткового мистецтва мм.Славутич - Чернігів - Ніжин
09:30 «Яким бути Славутичу, якій бути Україні – залежить від кожного із нас» - святкова хода дитячих, учнівських, трудових колективів та гостей міста
10:15 Урочисте відкриття «Дня міста – 2010»
12:00 ІІІ відкритий турнір «Силачі Атомпрофспілки» ВП АРС
17:00 «Тобі, Славутичу, слова вітання й шани!» - святкове радіопривітання
19:30 Вечірній гала-концерт виконавців, творчих колективів міста та гостей
22:30 Феєрверк
22:30 «Танці під зірками» - дискотека для мешканців та гостей міста
КІНОКОНЦЕРТНИЙ КОМПЛЕКС
12:00 «Щасливий гомін дітвори» - конкурс малюнку на асфальті, розважально-ігрова програма та атракціони для дітей
13:00 Програма мультиплікаційних фільмів для юних славутичан
22:30 «Добрий вечір, Славутич!» - вечір відпочинку
МІСЬКИЙ ПАРК ВІДПОЧИНКУ
11:00 Змагання з екстремальних видів спорту «Slavutich extreme contest»
ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ
11:00 Офіційне відкриття виставки Віталія Максютенка фотоживопису «Небо. Тільки Небо…» з колекції «Світопредставлення» (м.Суми), художній аукціон
15:00 Концерт міської хорової капели «Натхнення»
ПАЛАЦ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ
12:00 Конкурс «Зірка караоке»
4-6 червня
ХУДОЖНЬО-МИСТЕЦЬКІ ВИСТАВКИ
Інформаційний центр представництва ДСП ЧАЕС
з 09:00 Робота музейних експозицій:
- «ЧАЕС. Події. Факти. Документи», «Славутич – наш дім», «Українська світлиця»;
- виставка «Проекти Герба міста Славутича»;
- «Мир очима фотографа» фотовиставка славутичанина Євгена Алімова
КП «Кіноконцертний комплекс»
з 10:00 «Візерунки натхнення та любові – тобі, Славутиче!» - художня виставка славутичан
Дитяча школа мистецтв
з 10:00 Звітна художня виставка випускників відділення образотворчого мистецтва
з 10:00 Виставка Віталія Максютенка фотоживопису «Небо. Тільки Небо…» з колекції «Світопредставлення» (м.Суми)
з 10:00 Виставка творчих робіт учнів відділення образотворчого мистецтва
«Чарівні літери» (корп. 1, 2 поверх)
з 10:00 Виставка творчих робіт учнів відділення образотворчого мистецтва
з декоративно-ужиткової композиції «Квітуча Україна» (бісер, аплікація, стрічкове плетіння) (корп.1, виставкова зала)
з 10:00 Виставка творчих робіт учнів ВОМ «Моє рідне місто» (корп. 2, 2 поверх)
Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр
з 10:00 «Славутич мій – моя краса» - книжково-ілюстрована виставка
з 10:00 Виставка творчих робіт працівників ЗБІЦ «Не бідніє край талантами»
Бібліотечно-інформаційний центр для дітей та юнацтва
з 11:00 «У відпустку всією родиною» - художня виставка дитячого малюнку
Палац дитячої та юнацької творчості
з 10:00 Виставка-презентація «Скажи хто твій друг…»
з 10:00 Виставка малюнків та фотографій «Брати наші менші»
С П О Р Т И В Н А П Р О Г Р А М А
3 - 5 червня
14:00 Міський юнацький турнір з пляжного футболу на Кубок компанії «Макет» (котлован «Сухе озеро»)
5 червня
08:00 Традиційний легкоатлетичний пробіг, присвячений першим будівельникам міста Славутича (с. Якір – м. Славутич)
6 червня
10:00 Міський турнір з пляжного волейболу (спортивний майданчик міського парку)
10:00 Міський турнір з шахів (міський шахово-шашковий клуб «Прометей», ЗОШ №2)
10:00 Показові виступи з кінного спорту (кінноспортивна база)
10:00 Парусна регата «Кубок Славутича - 2010» (с. Якір, Яхт-клуб «Білі крила»)