Загальні принципи та дозволи

Зміст оголошення має відповідати тематичній категорії, в якій публікується оголошення, та мати відношення до міста Славутич. Також публікація не повинна порушувати загальні принципи цього сайту. Наявність контактної інформації (телефон або адреса) обов`язкова, за винятком оголошень з категорії "Повідомлення". Мова оголошень: українська або російська.

Публікації, що не відповідають вимогам, видаляються без попередження. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст оголошень. Редагування публікацій адміністрацією можливе лише за технічної потреби (виправлення друкарських помилок, зміни кодування тексту, відновлення втраченого зображення тощо), без внесення змін до інформації, що її містить оголошення. Видалення публікацій адміністрацією на прохання автора можливе лише за умови підвердження авторства заявника (див. розділ "Видалення оголошень").

Незареєстровані користувачі можуть редагувати і підняти в топ своє оголошення протягом 15 хвилин з моменту публікації.
Зареєстровані користувачі можуть редагувати і піднімати в топ свої оголошення в будь-який час.

Через 30 днів з моменту публікації, оголошення набуває статусу архівне.
Через 6 місяців оголошення буде видалено автоматично.


Перегляд оголошень

Для перегляду наявних оголошень необхідно перейти на сторінку "Міські оголошення". Для цього треба вибрати пункт "Міські оголошення" з блоку "Важиве", або скористатися зеленою кнопкою "Всі оголошення" у вигляді стрілки вправо, яка розташована в блоці "Оголошення" головної сторінки сайту.

На сторінці оголошень ліворуч відображаються оголошення з обраної (зі списку праворуч) категорії із сортуванням за часом публікації (найновіші йдуть першими). Після переходу до сторінки оголошень з головної сторінки сайту на екрані відображаються усі наявні оголошення (що відповідає пункту "Всі оголошення" з переліку категорій).

Після назви кожної категорії у списку категорій вказується кількість наявних оголошень.

Окреме оголошення складається з тематичного розділу, статусного рядка, основного блоку.
Статусний рядок: містить інформацію про дату та час публікації, ім`я автора оголошення, дату та час редагування, ім`я користувача який відредагував оголошення. Основний блок містить: фотографію або декілька фотографій (якщо було додано в процесі публікації чи редагування) та текст оголошення.

Публікація оголошень

Щоб створити нове оголошення, слід перейти до відповідної форми. Для цього треба на сторінці оголошень перейти в потрібний тематичний розділ та натиснути на кнопку "Додати нове оголошення" у вигляді позначки plus (плюс) біля назви вибраного тематичного розділу. Або біля назви "Дошка оголошень" натиснути на plus.

Для публікації нового оголошення, слід здійснити такі операції:
  1. Обрати зі списка "Категорія" необхідну категорію.
  2. Якщо публікація здійснюється з правами гостя (без авторизації на сайті), слід вказати ім`я автора оголошення та перевірочний код з картинки
  3. В текстовому блоці ввести необхідну інформацію.
  4. Якщо необхідно додати фото, натисніть на кнопку "Завантажити файли" відкриється діалог вибору файлів, ви можете завантажити декілька файлів за раз, для цього при виборі файлів затиснути кноку "Ctrl". Зображення публікується після текста оголошення. Звертаємо вашу увагу якщо публікація здійснюється з правами гостя, файли не можливо завантажити без правильно введеного перевірочного коду.
  5. Якщо публікація здійснюється з правами гостя (без авторизації на сайті), слід вказати число, зображене на картинці після напису "Будь ласка, вкажіть цифри, які тут зображені або зареєструйтеся:". Ця процедура - один з механізмів захисту від настирливої інформації (спаму) в оголошеннях, яка розповсюджується в автоматичному режимі.
  6. Натиснути копку "Надіслати". Після успішного надсилання на екрані відображаються ваше нове оголошення.
Оголошення публікуються без попередньої перевірки, одразу після його надсилання, але робиться перевірка на СПАМ, якщо є підозра на СПАМ оголошення ставиться в чергу на затвердження і чекає підтвердження модератора. Адміністрація залишає за собою право змінити або видалити оголошення якщо воно суперечить законодавству України.

Редагування оголошень

Гості (неавторизовані користувачі) можуть редагувати зміст свого оголошеня на протягом 15 хвилин, якщо вони не залишали сайт. Решта користувачів можуть змінювати зміст своїх оголошень будь-коли після їх публікації. Адмінстрація сайту має можливість редагувати всі оголошення.

Для редагування свого оголошення, слід натиснути кнопку collaboration що знаходиться праворуч від заголовка оголошення та обрати пунк меню "Редагувати" Відкриється вікно для редагування оголошення. Для публікації нової версії оголошення слід натиснути кнопку "Надіслати".

Видалення оголошень

Гості (неавторизовані користувачі) не можуть видаляти оголошення. Решта користувачів можуть видаляти свої оголошення будь-коли після їх публікації. Адмінстрація сайту має можливість видаляти всі оголошення.

Для видалення свого оголошення, слід натиснути кнопку collaboration що знаходиться праворуч від заголовка оголошення та обрати пунк меню "Видалити". Оголошення видаляється без можливості відновлення.

Оголошення, яке з певних причин не може бути видалене користувачем та містить помилкові чи хибні дані, або просто втратило свою актуальність, можна видалити за допомогою адміністрації сайту. Для цього треба надіслати персональне повідомлення будь кому з групи Адміністрація або з групи Персонал. Як варіант: із зазначеної в оголошенні email-адреси надіслати відповідного листа на team@07100.org.ua.
0 
Відгуків: 1  Новий відгук Додано: 17-06-2010 12:28 msi  Зміни: 17-12-2015 19:57 Sam