КП УЖКГ (лого)

КП «Управління житлово - комунального господарства» м.Славутич створене на невизначений строк для розвитку та утримання в технічному, санітарному і протипожежному стані житлових об`єктів, забезпечення всіх споживачів міста електричною енергією, питною водою, теплом встановлених параметрів і в необхідній кількості, відведення і очистки стічних і дощових вод.

КП “УЖКГ” було створене на базі Управління житлово-комунального господарства ВП “Чорнобильська АЕС” НАЕК “Енергоатом” у зв`язку з передачею об`єктів права державної власності у комунальну власність територіальної громади м. Славутича згідно розпорядження Міністерства палива та енергетики України № 12 від 23.01.01 р. “Про передачу у власність територіальної громади м. Славутич Київської області об`єктів житлово-комунального господарства ВП “Чорнобильська АЕС” ДП НАЕК “Енергоатом”.

Засновником КП “УЖКГ” та власником майна є Славутицька міська рада, оперативне управління діяльністю КП “УЖКГ” здійснює виконавчий комітет міста Славутича.

Директор - Кучинський Віталій Остапович

КП УЖКГ (директор)

КП “УЖКГ” здійснює свою діяльність, згідно Конституції і законів України та інших нормативно-правових актів, рішень Славутицької міської ради та виконкому, а також статуту.

КП “УЖКГ” є юридичною особою з моменту державної реєстрації статуту у виконавчому комітеті Славутицької міської ради, має самостійний баланс, розрахунковий та інші рахунки в установах банку, печатку зі своєю назвою, бланки, кутові та інші штампи, а також інші реквізити, необхідні для господарської діяльності.

КП “УЖКГ” має право відкривати рахунки в банківських установах України в національній валюті, та інших валютах, в порядку встановленому діючим законодавством.

Підприємство здійснює свою діяльність на основі безготівкового розрахунку з підприємствами, установами і організаціями, а також готівкового розрахунку з громадянами в установленому законодавством порядку за державними, регульованими та договірними цінами.

Послуги КП "УЖКГ":

- Експлуатація і ремонт житлового фонду, об`єктів соцкультпобуту м.Славутича;
- Планування заходів про цивільну оборону на випадок аварій чи стихійного лиха. Утримання, експлуатація ПРУ і складів цивільної оборони.
- Установка контрольно-вимірювальних приладів. Установка водомірних вузлів;
- Робота по монтажу, ремонту і повірці теплотехнічних засобів вимірювання і приладів обліку електроенергії;
- Монтаж, наладка, ремонт і технічне обслуговування систем протипожежного захисту, експлуатація пожежно-охоронної сигналізації, кабельних мереж телебачення, зовнішнього освітлення;
- Експлуатація і ремонт електромеханічного, теплотехнічного устаткування, приладів КВПіА, міської котельні, каналізаційно-очисних споруд, центральних теплових пунктів і підстанцій;
- Експлуатація родовища підземних вод;
- Експлуатація і ремонт водопостачальних мереж, мереж протипожежного призначення, мереж теплопостачання, мереж госпфекальної каналізації і ливнепроводів м.Славутич;
- Проведення пусконалагоджувальних робіт на об`єктах міста;
- Використання надр (підйом питної води);
- Обслуговування, ремонт і проведення випробувань і вимірів електрообладнання (випробування підвищеною напругою трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів, кабельних і повітряних ліній; вимір опору; установка заземляючих приладів; вимір петлі фаза-нуль; вимір опору ізоляції; вимір тангенса куту діелектричних втрат; випробування електрозахисних засобів і вимірів):
- - устаткування підстанцій і розподільних пунктів;
- - кабельних і повітряних ліній до і вище 1000 В;
- Експлуатація і ремонт доріг та тротуарів з твердим покриттям м. Славутича;
- Передача електроенергії споживачам;
- Внутрішні, міжнародні перевезення вантажів і пасажирів всіма видами автотранспорту;
- Виробництво усіх видів ремонтно-будівельних робіт по замовленням фізичних та юридичних осіб на території, яка обслуговується підприємством;
- Утримання рекреаційної зони навколо міста;
- Зайняття комерційною діяльністю, торгівлею транспортними засобами, номерними агрегатами і запчастинами до них в процесі виробничої діяльності в межах своєї компетенції і відповідно до законодавства України;

Надання послуг населенню:

- всі види санітарно-технічних послуг;
- надання ритуальних послуг;
- виготовлення столярно-теслярських виробів;
- всі види електромонтажних робіт;
- виготовлення металоконструкцій;
- перемотка електродвигунів;
- виконання слюсарних та токарно-фрезерних робіт;
- електрогазозварювальні роботи та жерстяні;
- миття автомобілів;
- надання автотранспорту для перевезень вантажу по Україні;
- послуги виробничо-технічної служби (видавання технічних рішень та технічних умов);
- продаж матеріалів зі складів.

КП УЖКГ
Адміністративний корпус

КП УЖКГ (котельня)
Котельня

КП УЖКГ (СЦБРіОД)
Спеціалізований цех благоустрою, ремонту та обслуговування доріг

КП УЖКГ (ВОС)
Водо-очисні споруди

Також див.:
 Міністерство з питань житлово-комунального господарства України  
0 
Відгуків: 4  Новий відгук Додано: 02-07-2009 09:07 msi  Зміни: 16-07-2013 11:44 mcros