З: Що це?
В: Довідкова служба, інформаційна база, оголошення та відгуки, пошукова машина, місцева довідка. Багато імен можна використати, проте головна мета - місто Славутич. Все про це місто та його околиці.

З: Для кого це?
В: Для нас - мешканців Славутича та його гостей. Наших гостей.

З: А де це - місто Славутич?
В: А це в Україні (Ukraine), в Київській області (Kyiv region), неподалік від кордону Україна-Білорусь. Зверніть увагу на мапу:

Скан мапи 1:250 000 (Славутич, Чернігів) з плану міста Картографії

З: А як воно діє?
В: Довідкова служба працює за принципом народності - хто що знає, те й повідомляє. Тому й назва - Народна довідка. В оновленні та доповненні бази можуть брати участь усі, хто має будь-яку інформацію про Славутич або може повідомити про дещо, цікаве славутичанам чи тим, хто буває тут.

З: А як тут можна щось знайти?
В: Можна пройти розділами й дістатися потрібного об`єкту. А можна ще скористатися пошуком за фразою або готовими шаблонами пошуку (фільтрами), що надають найбільш запитувані способи пошуків (прим. - пошукові фільтри у стадії впровадження).

З: А чому деякі організації та підприємства відсутні в базі? Можливо на це впливають чиїсь особисті чи ділові стосунки? У вас існують певні пріоритети?
В: Немає ніяких пріоритетів щодо внесення інформації про конкретний об`єкт до бази НДС. Ніщо не повинне впливати на наявність чи відсутність даних про якусь організацію, хіба що ми про неї просто не знали, або отримали недостатньо інформації :) Вважаєте, що чогось тут бракує? Вкажіть нам на це! Будемо дуже вдячні.

А для того, щоб відвідувачі мали змогу показати своє відношення до певного об`єкту з нашої інформаційної бази, створено декілька умов. Зокрема система рейтингу та відгуків для кожної сторінки.

З: А що робити, якщо немає даних про потрібний об`єкт?
В: Якщо ви володієте інформацією про цей об`єкт, то просто додайте цю інформацію в каталог, або скористайтеся розділом "Оголошення", інформація з якого періодично відбирається до бази 07100.

З: А якщо немає ні в базі, ні в реалі, але дуже треба знайти? :)
В: Тоді треба сходити кудись іще. Започаткувати новий бізнес. Додати його до інформаційних матеріалів цієї Довідкової Служби. Пошукати знову. І знайти нарешті! :)

З: Який сенс в реєстрації на сайті НДС?
В: По-перше, це не боляче, адже потрібно лише вказати своє їм`я та реальну адресу e-mail. Остання використовується для підтвердження вашого наміру зареєструватися, активації облікового запису (логіну) та, якщо буде потрібно, для нагадування загубленого паролю.

По-друге, зареєстрований користувач має такі переваги:
- можливість додавати інформацію в каталог 07100;
- можливість стати офіційним представником об`єкта і редагувати сторінку об`єкта в каталозі 07100;
- можливість вести дискусії на форумі;
- можливість надсилати приватні повідомлення (ПП) іншим користувачам нашого сайту та отримувати такі повідомлення у свою скриньку;
- можливість скористатися системою рейтингів для оцінювання роботи підприємств чи організацій;
- відсутність обов`язкового вводу спеціяльного коду для перевірки вашої `людяності` (тобто підтвердження того, що ви не програма-робот);
- можливість редагувати та видаляти свої оголошення в розділі "Міські оголошення".

З: А як я можу вам допомогти?
В: По-перше - не "вам", а "собі". Бо цей сайт - громадська інформаційна база, тому якщо ви зацікавлені та даруєте свої знання, колись обов`язково отримаєте щось корисне і для себе за допомогою НДС. По-друге, ви маєте визнати, що добро робити треба без очікування прибутку чи миттєвого визнання. Просто робити. Якщо згодні з цим - реєструйтеся та допомогайте. В якості гостя ви теж можете залишити інформацію - використовуйте для цього "Відгук".

З: Я зареєструвався на сайті, як мені додати інформацію?
В: Вам необхідно обрати тематичний розділ та натиснуть на кнопку plus заповнити поля та натіснуті кнопку "Зберегти сторінку", після перевірки модератором сторінку буде затверджено. Знову ж таки, разовою альтернативою додавання інформації на сайт є розділ "Оголошення".

З: Як мені змінити інформацію?
В: На данний час змінювати інформацію можуть лише групи Адміністрація та Персонал, ця функціоналність ще знаходиться в розробці, але можна залишити залишити відгук, під необхідною сторінкою.

З: Коли буде додано версії сайту іншими мовами? (TRANSLATE PLEASE)
В: Введення такої функціональністі потребує врахування бажань усіх можливих національних меншин, що користуються нашим сайтом. До того ж офіційні (реєстраційні) назви підприємств, закладів та установ мають бути подані в оригінальному українському написанні як особові назви і будь-який переклад іншою мовою слугуватиме викривленню інформації. Тому мовою сайту є українська, як офіційна мова нашої держави і тому найнейтральніша для всіх відвідувачів.
Якщо вже мова сайту створює непереборні проблеми для вас, ви можете скористатися  безкоштовним сервісом від Google Translate   для миттєвого перекладу тексту сторінок будь-якою мовою.
0 
Відгуків: 2  Новий відгук Додано: 18-03-2009 12:18 Sam  Зміни: 22-02-2023 22:22 Sam
Відгуки відвідувачів:
останні знизу
#2727 | Ростислав 10-02-2023 23:58
Ростислав
на данний час підримується мережа "Вконтакте" - правда что ли?
#2728 | Sam 22-02-2023 22:21
Sam
Так, колись було. Вже давно ніт.

 Новий відгук