http://vashchas.ua/ua/wp-content/themes/youtime/img/logo.png

«Ваш Час» - торгова марка компанії ТОВ «ЮБС ПЛЮС», яка є логістичним оператором автомобільних вантажних перевезень по Україні.

За 10 років роботи на ринку України компанія досягла чималих успіхів та розробила ефективну систему ведення бізнесу, що дозволяє пропонувати існуючим та потенційним клієнтам комплексні рішення в сфері логістики.

Тисячі клієнтів щодня покладаються на наш досвід, адже наша професійна команда знаходить індивідуальний підхід до кожного, гарантуючи при цьому вигідні тарифи та високий рівень обслуговування.

Місія

Надання повного комплексу логістичних послуг при постійному підвищенні стандартів якості та удосконаленні бізнес-процесів.

Мета

Забезпечення розвитку бізнесу клієнта завдяки ефективному вирішенню логістичних потреб.

Цінності

Відповідальність та професіоналізм

Чесність та відкритість

Орієнтованість на клієнта

Завдання

Синхронізувати кур’єрські і поштові потоки по всій території України та забезпечити експрес-доставки вантажу в будь-яку точку країни за 24 години.
Розширити регіональну мережу компанії по всій території України.
Розширити спектр послуг, що надаються кур’єрською службою у регіонах України.
Збільшити швидкість доставки на найдальших напрямках карти мережі покриття.
Збільшити швидкість обслуговування кожного клієнта в режимі он-лайн.
Збільшити спектр і доступність інформаційних послуг компанії «Ваш Час».
Створити потенціал максимально гнучкого реагування на кожний запит кожного клієнта компанії «Ваш Час» у будь-який момент часу.

Соціальна корпоративна відповідальність

Компанія «Ваш Час» дуже чітко усвідомлює свою відповідальність перед суспільством, в якому веде свою діяльність. Ми висловлюємо свою турботу про дітей і зі свого боку пропонуємо перевезення негабаритних відправок будь-якої допомоги, адресованої в сирітські будинки та онкологічні центри України. Такі перевезення здійснюються на безкоштовній основі з будь-якого представництва компанії «Ваш Час» з доставкою до дверей адресата. Ми сподіваємося, що кожен небайдужий приєднається до нас і підтримає дітей, які потребують нашої допомоги.

http://vashchas.ua/ua/wp-content/uploads/2013/10/%D0%92%D0%90%D0%A8-%D0%A7%D0%90%D0%A1_ua.jpg http://vashchas.ua/ua/wp-content/uploads/2013/10/%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%B4_%D1%83.jpg
0 
Відгуків: 0  Новий відгук Додано: 11-09-2014 00:36 frolov  Зміни: 11-09-2014 00:46 frolov