Маріте (лого)

Дошкільний навчальний заклад ясла-садок № 4 "Марите” компенсуючого (санаторного) типу – це сучасний заклад, головна мета якого – зміцнення здоров`я, розвиток і формування особистості, забезпечення соціально-психологічної реабілітації та адаптації дитини шляхом спеціально організованого навчально-виховного процесу у комплексі з лікувально-оздоровчою роботою.

Свідоцтво про атестацію серія ДНЗ № 001011 видано 05.08.2008 року відповідно до наказу Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 19.05.2008 року за № 199, на підставі рішення Регіональної експертної рад з питань ліцензування та атестації навчальних закладів від 9.04.2008 року (протокол №96) заклад визнано АТЕСТОВАНИМ (за високим рівнем, з відзнакою).

Завідуючий: Наталія Іванівна Івашко, освіта вища за спеціальностями "Педагогіка і психологія” (дошкільна) та "Менеджер економіст”, педагогічний стаж роботи – 23 років, "Відмінник освіти України" (2009рік).

Засновник закладу - Виконавчий комітет Славутицької міської ради відділу освіти (Відділ освіти), здійснює фінансування ДНЗ, його матеріально-технічне забезпечення, організовує будівництво і ремонт приміщень, їх господарське обслуговування, харчування та медичне обслуговування.

Санаторний ДНЗ № 4 є юридичною особою, має печатку і штамп власного зразка, бланки з власними реквізитами, реєстраційний рахунок в органах Державного казначейства.

Санаторний ДНЗ № 4 розрахований на 170 місць. Комплектування санаторного ДНЗ № 4 здійснює лікувально-контрольна комісія, яка організована при поліклініці СМСЧ-5.

Медичними показниками для направлення дитини до ДНЗ № 4 є:
- ранні прояви туберкульозної інфекції, малі і затухаючі форми туберкульозу;
- хронічні, неспецифічні захворювання органів дихання.

Санаторний ДНЗ № 4 розрахований на 170 місць. Комплектування санаторного ДНЗ № 4 здійснює лікувально-контрольна комісія, яка організована при поліклініці СМСЧ-5. Станом на 1.09.2011р. у заклад зараховано 183 вихованці.

Санаторний ДНЗ № 4 працює за п`ятиденним робочим тижнем, протягом 12-ти годин. Вихідні дні – субота, неділя, святкові. Режим щоденної роботи санаторного ДНЗ № 4 і тривалість перебування в ньому дітей, встановлюється засновником, на основі законодавства та з урахуванням потреб населення, життєдіяльності дитини.

Основні та додаткові послуги:
 • Методична служба: завідуюча, вихователь-методист, керівники творчих груп: з науково-пошукової, наставницької роботи та проектної діяльності з вивчення та впровадження БП "Я у Світі", роботи з вивчення та впровадження програми "Впевнений старт", педагогічна рада, рада закладу;
 • Валеологічна служба: лікар-педіатр, старша медсестра, медсестра фізіокабінету, медсестра масажу, інструктор з фізкультури.
  Соціально-психологічна служба: практичний психолог.
 • Функціонують: 9 групових приміщень зі спальнями та приймальнями, 9 вуличних майданчиків, харчоблок, пральня;
 • Основні освітні послуги: музичний зал, кабінет практичного психолога, навчальний психологічний кабінет, методичний кабінет з бібліотекою, комп`ютерний клас, кімната розвиваючих ігор, дитяча лабораторія;
 • Фізкультурно-оздоровчі послуги: фізкультурний зал, фізкультурний вуличний майданчик, кабінет для фізіотерапевтичного лікування і фітотерапії, кабінет масажу, кабінет аромотерапії, кабінет спелеотерапії.

Послуги харчування в ДНЗ надає: ПП "Юність Київщини" (м. Бровари, Київська обл.)

Документи, що регламентують діяльність закладу:

 • Статут дошкільного навчального закладу ясла-садок №4»Марите» компенсуючого(санаторного)типу прийнятий загальними зборами трудового колективу від 16.06.2003р.;
 • Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи від 04.03.2008р.;
 • Довідка АБ №137711 з Єдиного Державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ);
 • Правила внутрішнього розпорядку дошкільного навчального закладу ясла-садок №4»Марите» компенсуючого (санаторного)типу введено в дію наказом від 06.09.2011р. №88.

Дит.садок Маріте
0 
Відгуків: 0  Новий відгук Додано: 01-07-2009 10:05 msi  Зміни: 24-01-2012 10:07 msi