E-mail: lar@bda.org.ua
Президент: Нікітенко Лариса Михайлівна

Міська громадська організація "Лабораторія малого бізнесу" була створена 10 липня 2002 року, як усвідомлена необхідність прискорити процеси соціально-економічного розвитку міста Славутич, об’єднання місцевого співтовариства, зміцнення співробітництва місцевих органів самоврядування, бізнесу і громадських організацій.


"Лабораторія малого бізнесу" - неприбуткова громадська організація, основними цілями якої є:

- сприяння процесу диверсифікації місцевої економіки шляхом залучення громадян, громадських організацій, підприємців, всіх структур підтримки бізнесу для більш повного використання природного, економічного, трудового, науково-технічного і іншого потенціалу регіону,
- прискорення процесів соціально-економічного розвитку міста,
- створення Гарячих Ліній для підприємців та неприбуткових організацій,
- створення Бази стажувань та Центру сталого розвитку для малих міст України.

"Лабораторія малого бізнесу" має успішний досвід реалізації та партнерства в міжнародних грантових програмах: BIZPRO, Фонду "Charity Know How", UCAN.

За час роботи створена мережа партнерства, підписані договори про співробітництво з Агентством з розвитку бізнесу, міським Фондом підтримки підприємництва, податковою інспекцією, клубом користувачів Інтернет, координаційною радою по справах молоді, міським Центром зайнятості, міськими громадськими організаціями.

"Лабораторія малого бізнесу" розробила 5 інформаційних брошур для підприємців, путівник для неприбуткових організацій, 3 мультимедійних лазерних диска для підприємців та неприбуткових організацій.


З липня 2002 року на базі „Лабораторії малого бізнесу" працює „Гаряча Лінія" для підприємців м. Славутич та Київської області. За період з липня 2002 р. по квітень 2007 р. „Гаряча Лінія" відповіла на 5 234 запитань підприємців Київської області, організувала та провела 23 тренінги, в яких прийняли участь 310 підприємців.

З квітня 2004 р. на базі „Лабораторії малого бізнесу" працює „Гаряча Лінія" для неприбуткових організацій України. За період з квітня 2004 р. по квітень 2007 р. „Гаряча Лінія" відповіла на 1 642 запитання неприбуткових організацій з різних областей України, організувала та провела 2 тренінги, в яких прийняли участь 34 представника неприбуткових організацій.

"Гаряча Лінія" для підприємців надає інформацію з регуляторних та правових питань, консультації з питань звітності та оподаткування, інформує про останні законодавчі зміни.

"Гаряча Лінія" для неприбуткових організацій надає інформацію про реєстрацію, реорганізацію, ліквідацію неприбуткових організацій. Надає консультації стосовно фінансової діяльності, бухгалтерського обліку, соціального страхування, менеджменту персоналу, управління, оподаткування, звітності і аудиту неприбуткових організацій.

В рамках реалізації міжнародного проекту "Мережа громадянської дії в Україні" (UCAN) Гаряча Лінія для неприбуткових організацій 6-7 квітня 2006 року провела дводенне практичне стажування та майстер-класи для підвищення конкурентоспроможності і життєздатності неприбуткових організацій Київської та Чернігівської областей.

14 квітня 2006 року в конференц-залі комунального підприємства "Агентство з розвитку бізнесу" відбулася презентація результатів проекту "Гаряча лінія для неприбуткових організацій України".

Гаряча Лінія для неприбуткових організацій щоквартально безкоштовно розповсюджує бюлетень "Актуальні питання діяльності неприбуткових організацій" (№ 1, липень 2005 р.; № 2, жовтень 2005 р.; № 3, січень 2006 р.; № 4, березень 2006 р; № 5, лютий 2007 р.), в яких представлені докладніші відповіді на питання, які отримала Гаряча Лінія.

Якщо Ви зацікавлені в отриманні цих бюлетенів, просимо повідомити Вашу поштову адресу та прізвище контактної особи.

"Гарячі Лінії" працюють безкоштовно за телефоном:+38(04479) 3-01-71, e-mail: hotline@list.ru.


http://www.investing.org.ua/ua/default/133
0 
Відгуків: 0  Новий відгук Додано: 01-07-2009 11:22 msi  Зміни: 07-04-2010 09:05 msi