Футбольний клуб Олімп (лого)

Славутицька загальноміська громадська організація футбольний клуб "ОЛІМП"

Футбольний клуб Олімп (Панченко ВВ)
Голова Ради клубу - Панченко Володимир Володимирович, народився в смт. Варва Чернігівської області, закінчив Варвинську середню школу №2 в 1997 році та Чернігівський Державний педагогічний університет ім.Т.Г.Шевченка з відзнакою. Має І категорію тренера - викладача з футболу.
ФК "Олімп" був заснований 16 грудня 2004 році і є загальноміською громадською, незалежною, спортивною організацією осіб, які прагнуть сприяти розвитку і піднесенню футболу в м.Славутичі, створеною відповідно до законів України "Про об`єднання громадян" та "Про фізичну культуру і спорт" на засадах індивідуального та колективного членства.

Жіночий футбольний клуб "ОЛІМП" утворився з метою забезпечення розвитку жіночого футболу та футзалу в м. Славутич, зростання його рівня і масовості, гідного представництва міста в Українському футбольному співтоваристві, шляхом консолідації зусиль громадян і організацій м. Славутич, зацікавлених у піднесенні не тільки Славутицького футболу, а й українського футболу загалом, сприяння їх злагодженій взаємодії і співробітництву, поширення єдиної концептуально виваженої політики розвитку та популяризації футболу.

За період існування в клубі працює на громадських засадах 1 позаштатний тренер - викладач з футболу І категорії (Панченко В.В.) з загальною кількістю займаючихся дітей близько 60 чоловіки. Згідно з домовленістю з дирекцією СЗОШ №4, КДЮСШ та КП "Управління з розвитку фізичної культури, спорту та туризму" діти ФК "ОЛІМП" займаються в спортивних спорудах: СК "Олімпієць" (футбол), басейні "Дельфін" (плавання), спортивний зал ЗОШ №4.

Вікова група займаючихся від 7 до 14 років. 100% дітей мають посвідчення постраждалих від аварії на ЧАЕС.

На обліку за даними ССН міськвиконкому та шкільному обліку ніхто з дітей не стоїть.

ФК "ОЛІМП " матеріально - технічної бази поки що не має .
0 
Відгуків: 1  Новий відгук Додано: 16-07-2009 11:40 msi  Зміни: 16-07-2009 11:43 msi