Приватне підприємство "Дерев`яні будинки і конструкції" засновано в 2000 році і має великий досвід роботи у Київській області, та й по всій Україні у проектуванні та будівництві дерев`яних будинків, котеджів, лазень, альтанок, колодязів та інше з оциліндрованої колоди (діаметр 160 - 220 мм) і профільованого бруса будь-якого перетину.

Підприємство пропонує повний цикл своїх послуг - від роками налагоджених зв`язків щодо поставок лісу прямо на нашу базу, що повністю виключає перебої і відсутність сировини, виготовлення і сушка в сушильній камері пиломатеріалів для обробки, до установки каміна у Вашій вітальні.

До кожного нашого Замовника - персональний підхід, працюємо як за типовими проектами, так і за індивідуальним проектом будинку Вашої мрії, наші архітектори розроблять для Вас.

Всі матеріали, з яких буде побудований ваш майбутній будинок, виконані на сучасному високоякісному обладнанні. Досвідчені бригади складальників-будівельників гарантують відсутність браку та своєчасне завершення будівництва.

Підприємство також виготовляє і продає різні пиломатеріали - вагонка (сосна, модрина, вільха), блокхауз, дошка підлоги, обрізна та необрізна дошка, плінтус, лиштва і багато іншого.

Також пропонуємо повний комплекс робіт з розробки та виробництва мобільних сушильних камер, що працюють на різних енергоносіях: деревні відходи, електроенергія, газ.

директор Яковенко Яків Григорович
бухгалтер Ковалева Марина Сергіївна
заст. диретора Шабанова Лариса Вікторівна
архитектор Лобода Ірина Володимирівна
0 
Відгуків: 1  Новий відгук Додано: 15-09-2009 10:45 Виталий Медведь ...  Зміни: 09-02-2015 14:10 msi