Вам потрібен якісний електромонтаж?

Компанія «ЕЛЕКТРОСЕРВІС» виконує проектні, електромонтажні і слабкострумові роботи житлових, громадських і виробничих будівель та споруд.

У СТИСЛИЙ ТЕРМІН БЕЗ ВТРАТИ ЯКОСТІ

Чималу роль в цьому відіграє використовуване фірмою «ЕЛЕКТРОСЕРВІС» найсучасніше електромонтажне устаткування, що дозволяє заощадити час при проведенні складного електромонтажу. Наші електромонтажники і виконроби мають профільну освіту і великий досвід роботи за фахом, проходять регулярну професійну атестацію.

ГАРАНТУЮЧИ ВАШУ БЕЗПЕКУ

Для цього проводиться постійний контроль якості всіх з`єднань проводки, використовуються тільки сертифіковані матеріали, а також неухильно виконуються всі Правіла УЕ і СНіП. Таким чином унеможливлюються всі нещасні випадки і можливі збитки, пов`язані з неякісними електромонтажними роботами.

ДОТРИМУЮЧИ ВСІ ПРОФЕСІЙНІ НЮАНСИ

Часом непомітні з боку, але такі важливі при подальшій експлуатації для забезпечення легкості демонтажу, нарощування проводки:

Маркіровка ліній і з`єднань

Електромонтаж компанії «ЕЛЕКТРОСЕРВІС» базується на обов`язковій маркіровці розпаєчних коробок, усіх ліній для легкого розпізнавання провідника за кольором по всій довжині.

Прокладка трас

Траси прокладаються тільки паралельно і перпендикулярно одне одному, строго дотримуються правил прокладки нульового захисного провідника.

Точний розрахунок параметрів

При необхідності, наші фахівці проведуть точний підбір перетину кабелів, розрахунок струмів спрацьовування і струмів витоку автоматики.
0 
Відгуків: 0  Новий відгук Додано: 16-10-2009 10:30 msi