Торгівельна мережа "КОСМО" – національна мережа магазинів краси, здоров`я та сім`ї (магазини ТМ "КОСМО" відповідають формату drogerie - формату європейських магазинів, в яких представлено продукцію першої необхідності для дому, краси та здоров`я). Заснована у 2000 році ТОВ "СУМАТРА-ЛТД".

У магазинах "КОСМО" до уваги покупців широкий вибір товарів для догляду, краси, здорового способу життя і сімейного затишку, побутової хімії, парфумерії, косметики, продукції wellness (ароматичні олії, солі, спа) та інших.

 Аптеки "КОСМО ФАРМА"  - швидка допомога у пошуку ліків (рецептурних та безрецептурних), парафармацеї (фітотерапія, БАДи, дієтичне та спортивне харчування), товарів для здоров`я матері та дитини.

Кожен магазин "КОСМО" налічує 10-15 тисяч найменувань товарів різних категорій – від продукції масового вжитку до професійних ліній. Партнерами "КОСМО" є офіційні представництва найбільш відомих у світі брендів: L’Oreal, Max Factor, Colgate & Palmolive, Natural Sea Beauty, Gillette, Nina Ricci, Calvin Klein, Garnier, Nivea, Vichy, Lierac, Schwarzkopf та багато інших. Уся продукція, представлена в мережі "КОСМО", підтверджується сертифікатами якості.

Створені з метою дарувати покупцям позитивні враження та комфорт при виборі товарів краси, здоров`я і сім`ї, магазини ТМ "КОСМО" завжди відрізняються зручним розташуванням, широким асортиментом та високий професіоналізмом продавців-консультантів. До кінця 2008 року кількість учасників "КОСМО-клубу" досягла 1 мільйона. Це власники дисконтних карток КОСМО.

Вже сьогодні ТМ "КОСМО" налічує 85 торговельних об`єктів (74 магазини й 11 аптек/аптечних кіосків) та охоплює 13 областей України: Київську, Чернігівську, Харківську, Луганську, Миколаївську, Дніпропетровську, Хмельницьку, Житомирську, Вінницьку, Рівненську, Львівську, Чернівецьку, Закарпатську.

До нових зустрічей у КОСМО!

Ми віримо, що життя – прекрасне та наповнюємо його гармонією, забезпечуючи Вам оптимальний вибір товарів для краси та здоров`я для Вас, Ваших близьких та Вашого Дому.

КосмоКосмо, схема
0 
Відгуків: 1  Новий відгук Додано: 12-11-2009 15:22 msi  Зміни: 01-07-2012 17:00 msi