07100 це народна довідкова служба (НДС), інформаційна база, оголошення та відгуки, пошукова машина, місцева довідка. Багато імен можна використати, проте головна мета - місто Славутич. Все про це місто та його околиці. Проект не комерційний, не має відношення до політики.

Довідкова служба працює за принципом народності - хто що знає, те й повідомляє. Тому й назва - Народна довідка. В оновленні та доповненні бази можуть брати участь усі, хто має будь-яку інформацію про Славутич або може повідомити про дещо, цікаве славутичанам чи тим, хто буває тут.

Немає ніяких пріоритетів щодо внесення інформації про конкретний об`єкт до бази НДС. Ніщо не повинне впливати на наявність чи відсутність даних про якусь організацію, хіба що ми про неї просто не знали, або отримали недостатньо інформації :) Вважаєте, що чогось тут бракує? Вкажіть нам на це! Будемо дуже вдячні.

Для пошуку потрібної інформації можна пройти розділами й дістатися потрібного об`єкту. А можна ще скористатися пошуком за словом або частиною слова. Швидкий пошук що знаходиться вгорі сайту шукає за частинкою слова, а розширений  пошук  шукає за цілим словом, та також за іншими критеріями.

Для того щоб додати інформацію до НДС, необхідно спочатку зареєструватись, потім перейти до обраної категорії, натиснути на іконку + навпроти назви обраної категорії. Заповнити поля інформацією і натиснути на кнопку зберегти. Після затвердження сторінку буде опубліковано. Поки сторінка знаходиться на затвердженні її можна редагувати.

У зв`язку з тим що інформація поповнюється відвідувачами сайту, можливі деякі не точності, просимо повідомляти через коментарі про такі моменти.

Ми знаємо що проект не досконалий, багато дописується, щось переробляється навіть в даний момент. Так! в нас багато огріхів, багато не доопрацювань, але у нас стільки ж відмінних ідей які ми разом з вами хочемо реалізувати щоб у підсумку отримати зручний онлайн ресурс.

Будь ласка, якщо у вас є питання стосовно цього сайту, пропозиції, відгуки, скарги, претензії чи ідеї - не треба тримати це в собі. Пишіть все тут, або на поштову скриньку.
На питання будемо відповідати, на скарги та претензії - реагувати, ідеї та пропозиції - розглядати, а за просто відгуки - просто вдячні.
Ніщо так не допомагає вдосконалювати свою роботу, як ваша думка про неї.

Також дивись  Запитання та відповіді (FAQ) 
0 
Відгуків: 130  Новий відгук Додано: 16-02-2010 22:58 msi  Зміни: 09-12-2018 19:49 Sam
Ваш відгук:

1100
Ваш відгук буде можливо відкорегувати протягом 15 хвилин з моменту розміщення, якщо не встигнете відгук буде збережено як новий

Вибачте, але ми змушені запросити Вас вказати цифри які зображені на малюнку,
зареєстровані користувачі цей тест не проходять