БАЛТ
 • Розробка ескізних проектів
 • Архітектурно-будівельні рішення
 • Інженерні мережі і системи будівель і споруд
 • Електрифікація
 • Пожежогасіння та пожежна сигналізація
 • Фізичний захист ядерно-небезпечних об`єктів
 • Будівельна монтажні та земляні роботи
 • Риття котлованів
 • Нульовий цикл
 • Монолітні і геодезичні роботи
 • Знесення будівель і споруд
 • Роботи в 30 км. зоні

Проектні роботи

В компанії "БАЛТ" працює проектно-конструкторський відділ, що складається з кваліфікованих фахівців. У нас є свій штат інженерів-проектувальників спеціалізуються в своїй галузі, тому ми можемо гарантувати якість нашої роботи.

Ми маємо досвід проектування для будівництва та реконструкції промислових об`єктів, офісів, магазинів і ресторанів, квартир і будинків. У кожному разі потрібен ретельний індивідуальний підхід, а результатом буде ексклюзивний проект, складений персонально для клієнта і відповідає всім як функціональним, так і естетичним вимогам!
Наша компанія забезпечує повний цикл проектування від концептуальних розробок і ескізних проектів до погодження проекту у відповідних державних інстанціях.
Слід зазначити, що ми готові забезпечити авторський нагляд за проектом, і клієнт буде твердо впевнений у тому, що під пильною увагою наших фахівців саме будівництво, оздоблення приміщень згідно проекту, робочої документації пройдуть без будь-яких порушень і збоїв.
Ми розглядаємо проектування як своєрідний трикутник: клієнт - дизайнер - архітектор. Вершина цього трикутника - клієнт, бажання і помисли якого для нас - закон. Підстава трикутника - досвідчені фахівці своєї справи, які на основі інженерних знань підкажуть, як втілити бажане в життя і допоможуть це зробити.
Ми застосовуємо новітні проектні та технічні рішення. Наші фахівці працюють на високотехнологічних комп`ютерних системах.
Завдяки цьому ми можемо якісно реалізувати проекти будь-якої складності в прийнятніі для клієнта терміни, що дозволяє знайти індивідуальний і професійний підхід до кожного клієнта.
Проектна робота чітко розділена на етапи, на кожному з яких завжди пропонується цілий спектр різноманітних рішень, що використовуються як основа для творчого діалогу з Замовником і врахування всіх його побажань.

Будівельні послуги

Спектр наших будівельних послуг досить широкий, тим більше, що ми співпрацюємо з багатьма субпідрядними організаціями, взаємини з якими для нас є стратегічними.
Будівельні, монтажні та земляні роботи, риття котлованів, нульовий цикл, монолітні і геодезичні роботи, знесення будівель і споруд і т.д.
Кожен із співробітників спеціалізується на конкретній ділянці будівельних робіт.
У нашій компанії існують менеджери проектів, які мають на руках документацію і "ведуть" весь проект, і є конкретні фахівці, які його реалізують, відповідаючи за свою справу.
Подібне чіткий розподіл праці, чого часто немає в багатьох інших фірмах, призводить до високої якості.

Армована спіральна колюча стрічка «Егоза»

Підприємством створено промисловий виробничий комплекс з виробництва армованої колючої стрічки «Егоза».
Егоза
Колюча стрічка «Егоза»: є високоефективним технічним засобом комплексу безпеки різних об`єктів, призначена для зведення непоборного фізичної перешкоди, застосовується як інженерна споруда постійного (стаціонарного) або тимчасового (мобільного) характеру.
Егоза
Колюча стрічка «Егоза» гарантує захист від зовнішнього проникнення. Основою "Егози" є пружинна сталевий дріт, армована оцинкованої колючої стрічкою з гострими лезами-шипами.
Дріт скручується в спіралі діаметром від 500 до 1700 мм. Витки спіралі скріплюються скобами. "Єгозу" не можна притиснути або перекусити - при спробі подолати змикаються сусідні витки, що знаходяться на відстані 40 см один від одного.
Армована колюча стрічка (АКЛ) являє собою сталеву стрічку з висіченими в ній обоюдогострими, симетрично розташованими шипами, що володіють високими колючими і ріжучими властивостями в яку для додання підвищених міцнісних та пружних характеристик по всій довжині спіралі завальцована сталева високоуглеродиста дріт, що унеможливлює відділення ріжучої стрічки від сталевої основи.
Високі механічні характеристики матеріалів (міцність, твердість, пружність), використовуваних при виробництві армованої колючої стрічки, роблять практично неможливим її перекушування або розрізання без спеціальних технічних засобів. Захисний шар цинку на матеріалах забезпечує АКЛ і виробам з неї високу стійкість проти корозії і як результат, термін служби - не менше 20 років.
Егоза
При виробництві АКЛ використовуються високоякісні матеріали провідних заводів України.
Стрічка сталева оцинкована товщиною 0,5-0,55 мм. Дріт оцинкований з високовуглецевої сталі діаметром 2,5 мм.
Вироблена компаніею "БАЛТ" АКЛ «Егоза» в результаті використання високоякісних матеріалів, розробці та використання кутів ріжучої кромки АКЛ, а також завальцовки по всій довжині робить її відмінною від пропонованої на ринку України аналогічної продукції виробників країн Німеччини, ПАР, Росії, України.
0 
Відгуків: 0  Новий відгук Додано: 20-02-2010 13:57 Sam  Зміни: 27-10-2014 12:13 Sam