Бухгалтерський супровід та обслуговування, ведення бухгалтерського обліку, своєчасна і повна здача всіх форм бухгалтерської і податкової звітності в фонди, органи статистики, інші установи.

Представництво в податкових органах, вирішення податкових конфліктів, адміністративне оскарження рішень податкової інспекції, представництво інтересів клієнта в судах податкових спорів.

Реєстрація підприємств "все під ключ"
Реєстрація: ВАТ, ПП, СПД, філії, ДП.
Перереєстрація та реорганізація: Зміна директора, гендиректора; зміна видів діяльності КВЕД; зміна засновників, учасників; збільшення статутного капіталу; зміна адреси; зміна найменування.

Ліквідація підприємств "все під ключ"
Весь комплекс юридичних послуг та консультацій з питань закриття та ліквідації підприємств різних форм власності.

Вирішення усіх видів господарських спорів
Претензійно-позовна робота, досудове і судове вирішення спорів, надання правових послуг з питань застосування норм господарського права, розробка договорів, правова експертиза договору, вирішення будь-яких правових питань, що виникають у господарській сфері суб`єкта підприємницької діяльності.

Рішення корпоративних спорів
Спори, що виникають з корпоративних відносин у спорах між господарським товариством та його учасником (засновником, акціонером).

Послуги з судового стягнення заборгованості
Підготовка позовних заяв до судових органів; захист інтересів кредитора у суді, участь у судових засіданнях; контроль над виконанням судових рішень органами державної виконавчої служби (допомогу державному виконавцю).


Клієнтам гарантуємо компенсацію штрафних санкцій, сплачених відповідно до актів перевірок та рішень контролюючих органів, якщо такі виникнуть з нашої вини.
0 
Відгуків: 0  Новий відгук Додано: 25-02-2010 12:34 msi  Зміни: 25-02-2010 12:37 msi