Інтернет – конференція «Чорнобиль: сьогодні і завтра»

(прес-реліз)

З метою забезпечення відкритого спілкування з актуальних питань сьогодення, що стосуються Чорнобильської проблематики, Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи з 1 квітня до 15 квітня 2010 року організовує проведення інформаційної Інтернет – конференції “Чорнобиль: сьогодні і завтра”, приуроченої 24-ій річниці Чорнобильської катастрофи.

Користувачі мережі Інтернет матимуть можливість надсилати свої запитання провідним міжнародним експертам з питань соціального захисту постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи населення, збереження здоров’я постраждалих, радіаційної безпеки та радіаційного захисту, соціально-економічного відродження радіоактивно забруднених територій за адресою: 2010@mns.gov.ua. Відповіді будуть опубліковані на Інтернет-ресурсі mns.gov.ua з періодичністю в один – два дні.

Чорнобильська аварія належить до глобальних катастроф. Це пов’язано як з масштабними наслідками, так і з їх комплексним характером. Території Росії, України і Білорусії зазнали значного радіоактивного забруднення. Забруднення реєструвалось навіть в країнах Центральної Європи, Скандинавського і Балканського островів. Таке масштабне забруднення стало причиною радіоекологічних, медичних, а також значних соціально-економічних наслідків.

Написано тисячі сторінок з різними міркуваннями щодо характеру і причин Чорнобильської катастрофи: технічні, економічні, соціально-політичні, про помилки персоналу та ін. Але головне, що катастрофа, передусім, показала наявність величезного руйнівного потенціалу, накопленого земною цивілізацією за всю її історію, продемонструвала залежність процвітання життя на Землі від рівня людської свідомості і розуміння можливості фатального випадку.

Драматизм ситуації дуже гостро відчувається і зараз, 24 роки по тому, коли знову і знову доводиться аналізувати цифри і факти всього, що відбулося за цей час. Катастрофа суттєво змінила життя мільйонів людей. В першу чергу – це погіршення стану здоров’я. Але й такі події, як переселення, обмеження виробництва сільськогосподарської та промислової продукції, інші застосовані контрзаходи, інформація про суперечливі оцінки можливих наслідків аварії відобразились на побуті багатьох людей. Тому існує необхідність формування у населення об’єктивного уявлення про наслідки Чорнобильської катастрофи та ризики, пов’язані з нею.

Департамент у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Посилання:


 З 1 квітня до 15 квітня у МНС пройде інформаційна Інтернет – конференція «Чорнобиль: сьогодні і завтра»  

 Експерти з питань радіаційної безпеки, соціального та медичного захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, які беруть участь у проведенні Інтернет – конференції до 24-ї річниці Чорнобильської катастрофи «Чорнобиль: сьогодні і завтра»  
 Інтернет – конференція «Чорнобиль: сьогодні і завтра» (прес-реліз)  
 Відповіді на запитання, отримані у ході проведення інформаційної Інтернет – конференції «Чорнобиль: сьогодні і завтра», приуроченої 24-й річниці Чорнобильської катастрофи  
Інтернет-конференція МНС (запитання та відповіді) (256.5 Кб)
0 
Відгуків: 0  Новий відгук Додано: 27-08-2010 14:43 msi  Зміни: 27-08-2010 15:59 msi
Ваш відгук:

1100
Ваш відгук буде можливо відкорегувати протягом 15 хвилин з моменту розміщення, якщо не встигнете відгук буде збережено як новий

Вибачте, але ми змушені запросити Вас вказати цифри які зображені на малюнку,
зареєстровані користувачі цей тест не проходять