SvadbaPrint

Інтернет-бутік весільних запрошень


Ласкаво просимо у світ радісного божевілля! Світ весільних турбот і солодкого передчуття - до  SvadbaPrint  !

Весілля - важлива подія в житті кожного з нас. Ми впевнені в тому, що кожне весілля - це феєричне свято, унікальне, яскраве і барвисте. І кожна дрібниця має підкреслювати радість моменту. Недарма кажуть, що принадність свята складається з його деталей ...

Ми, працівники компанії  SvadbaPrint  , хочемо допомогти Вам з дрібницями, що зроблять Ваше весілля особливим. Запитайте, що це?

Весільні запрошення!

Запрошення на весілля - це не просто листівки, це - обличчя Вашої весілля, вони зберігають у собі частинку тепла, яскраві емоції, які наречений і наречена дарують кожному гостю. Друзям і родичам напевно буде приємно побачити на весільних запрошеннях щасливі та усміхнені обличчя наречених!

Кожна листівка від  SvadbaPrint   - це плід творчого дослідження і постійного пошуку нових рішень, втілення в життя оригінальних, нестандартних ідей, щоби наші клієнти отримували тільки ексклюзивні речі! Наше завдання, щоб Ваші весільні запрошення стали для Вас першим подарунком до урочистої події, щоб дарували Вам відчуття свята і залишили найтепліші спогади на довгі літа.

Зразки запрошень в широкому асортименті представлені в каталозі  SvadbaPrint  . Вони можуть виглядати як листівки-запрошення, сувої, картки, конверти і навіть як дивні речі. Запрошення на весілля можуть бути з фото, іменами, датою весілля, місцем і часом реєстрації та проведення банкету, персоніфікацією, з певними елементами декору згідно обраному Вами стилю, в будь-якій кількості. Дизайн та оформлення Ви можете підібрати з представлених на фото зразків, змінивши їх за своїм смаком, або замовити ексклюзивні запрошення, спеціально для Вашого весілля!

Для виготовлення весільних запрошень використовується дизайнерський папір та картон, красиві атласні, капронові стрічки, флористичні аксесуари, сердечка, квіточки та інші симпатичні дрібні атрибути.

Ціни на запрошення залежать від багатьох параметрів: спосіб друку, тираж, вид паперу, різні види післядрукарської обробки.

Отже,  SvadbaPrint   пропонує частинку своєї праці, що б зробити Ваше свято ще більш радісним і незабутнім! Бажаємо Вам приємного проводження часу на нашому сайті  SvadbaPrint   і успішного вибору!
0 
Відгуків: 0  Новий відгук Додано: 04-11-2010 23:33 msi  Зміни: 04-11-2010 23:47 msi