Центр розвитку громади (лого)

Славутицька міська громадська організація "Центр розвитку громади" була створена у 2002 році. До її складу входять представники Соціально-психологічного Центру та інших організацій міста Славутича, які ставлять за мету - підвищення соціальної та економічної активності жителів міста та регіону.

Громадська активність в процесі прийняття та реалізації рішень, спрямованих на розвиток соціальної інфраструктури, створення додаткових робочих місць є, на думку організації, запорукою зростання соціально-економічного рівня життя населення.

Славутицька міська громадська організація "Центр розвитку громади"Мета діяльності - підвищення соціальної і економічної активності жителів міста в процесі ухвалення і реалізації рішень, які пов’язані з розвитком соціальної інфраструктури Славутича, створенням додаткових робочих місць, зростанням соціально-економічного рівня життя населення.

Діяльність організації спрямована на розв’язання наступних завдань:

  • підтримка та просування громадянських ініціатив в органах місцевого самоврядування.
  • поширення ідей гендерної рівності.
  • проведення дослідницьких робіт з метою вивчення пріоритетних потреб жителів Славутича та регіону.
  • проведення соціально - психологічних досліджень, навчальних семінарів, тренінгів, індивідуальних консультацій з соціальних, психологічних, юридичних питань.

Всі члени організації мають належну кваліфікацію у галузі психології, соціальної роботи, соціології, юриспруденції, фінансів та менеджменту, роботи з громадськістю. Окрім цього, у членів організації великий досвід роботи у міжнародних та міських проектах, у індивідуальній консультаційній та груповій роботі, у проведенні соціально - психологічних досліджень, організації семінарів, тренінгів, ділових ігор, фокус-груп.

Славутицька міська громадська організація "Центр розвитку громади"Зараз організація реалізує проект з соціальної мобілізації населення, що постраждало в результаті аварії на Чорнобильській АЕС. Замовник проекту - Представництво ООН в Україні. Проект охоплює п’ять сільських населених пунктів у регіоні Славутича. Уже сьогодні можна говорити про досягнуті результати: з жителями були проведені ділові ігри з питань реалізації місцевих ініціатив, виявленню лідерів, розробки соціально-економічних планів розвитку відповідних сіл. В деяких населених пунктах на основі цих напрацювань розпочато відбудову об’єктів соціальної інфраструктури, що були визнані пріоритетними.

З червня 2003 року Славутицька міська громадська організація "Центр розвитку громади" розпочинає соціальні проекти щодо підтримки стабільного розвитку Славутича в рамках Програми пом’якшення наслідків закриття Чорнобильської АЕС.

Ця соціальна програма здійснюється за фінансової підтримки Міністерства торгівлі та промисловості Великобританії.

Реалізація проектів забезпечить:
  • створення кредитної спілки для отримання позичок з метою розвитку малого підприємництва та можливості започаткувати власну справу;
  • побудову оптимальної моделі соціальних послуг, що існують в Славутичі на основі уявлень членів громади та розробку механізмів її реалізації на практиці;
  • підтримку місцевих ініціатив через навчання лідерству, пошук ресурсів для їх реалізації;
  • покращання комунікативного зв’язку між населенням та органами місцевого самоврядування шляхом моніторингу громадської думки, експертизи управлінських рішень та інформування населення щодо соціально-економічних процесів, які відбуваються в Славутичі.

Голова: Одиниця Віктор Васильович

Центр розвитку громадиЦентр розвитку громади
0 
Відгуків: 0  Новий відгук Додано: 02-08-2011 09:21 msi  Зміни: 02-08-2011 09:24 msi